Общо "Въстание" - БКО 2012

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Общо "Въстание" - БКО 2012

Post by manev »

...айде всички мишки на събрание да хванем да уточним 2012 ...
остава отворено за предложения и идеи относно идната година. Важните точки са партито, събора, курса и подобни събития. Ако някой има идеи или предложения да ги премисли и да ги казва. Остава да уточним дата и място кoито зависят от това колко човека сме. Вариантите са или да се сврем в Троянците по традиция или да търсим помещение ако се окажем повече хора.
До сега когато сме се събирали сме коментирали идеи и след това са се разпределяли задачи касаещи организации за цялата година. Така че не се скатавайте да няма после сърдити и неразбрали защото има важни точки за догодина.
Тия които не са тука у Софето спокойно могат да пуснат в писмен вид и ще коментираме ...
...Благодаря предварително
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Общо "Въстание" - БКО 2012

Post by graf_bezuhoff »

Ако е за тази седмица организацията - да не е вторник. Ама ако на всички вторник им е удобен...
User avatar
greenhorn
Posts: 442
Joined: 11 Apr 2010, 10:54
Location: Троянско

Re: Общо "Въстание" - БКО 2012

Post by greenhorn »

Аз имам едни предложения:)

1. Курс или семинар за родео техники:) Знам, че г-н Манев ще ми се кара, ама ... Има хора от провинцията, които биха дошли, с Митко от Елхово си говорихме, че ни се занимава и с това, а само от тубата и вимео-то гледаме. Също и агентите от Варна биха се зарадвали.

2. Така и така лятото на Крапец се събрахме няколко лодки, дали не може да заформим една лятна сърф сбирка:) Както си правят Soul meeting сърфистите ;) Може да не е на Крапец, ама си е яко там ;)

3. Много съм навит за един поход, по черноморието, с преспиване. Дуранкулак - Резово:)?
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Общо "Въстание" - БКО 2012

Post by manev »

greenhorn wrote:Аз имам едни предложения:)

1. Курс или семинар за родео техники:) Знам, че г-н Манев ще ми се кара, ама ... Има хора от провинцията, които биха дошли, с Митко от Елхово си говорихме, че ни се занимава и с това, а само от тубата и вимео-то гледаме. Също и агентите от Варна биха се зарадвали.

2. Така и така лятото на Крапец се събрахме няколко лодки, дали не може да заформим една лятна сърф сбирка:) Както си правят Soul meeting сърфистите ;) Може да не е на Крапец, ама си е яко там ;)

3. Много съм навит за един поход, по черноморието, с преспиване. Дуранкулак - Резово:)?
Благодаря Даро .. хубави идеи ;)
Родеото не ми е на сърце като дисциплина не заради самия стил а заради културата и последствията които носи фрийстайла когато се появи в някой спорт. Иначе си е много хубаво и атрактивно занимание. Все пак обаче за пореден път повтарям че това не ми е лична трибуна тука и тн. и ако хората (ние) искаме ще натиснем там. Дори в момента с Йована се опитваме да прокараме законни пътеки за изграждане на вълна ;)
Айде следващите ...че да има повечко матр`ял ... Аз също имам една идея но ще я изскоментирам като намеря пари за нея :)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Общо "Въстание" - БКО 2012

Post by minimiro »

Нещо, по професионално да наблегнем на о-скари о-бири...
ей лодката ми е за 130 кила чиляк, лек и се явявам има да наблягам в тия дисциплини :rolling:
_DSC3441.jpg
_DSC3441.jpg (470.17 KiB) Viewed 7659 times
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Общо "Въстание" - БКО 2012

Post by manev »

та...
Сряда 14.12.2011 от 20:00 в р-т Троянците на ул. Шипка №46
Основни точки:
Партито - концепция, дата и организатори
Събития - презентации, фото изложби, демонстрационни спускания и подобни ивенти... кой как и защо.
в тая точка влизат и "екорегатите" и всяквите подобни предложения...както и дали участваме в откриването на рафтинг сезона.
Курса - 2012 кога, как, къде, защо и с какво ???
Събора - 2012
от тука вече идва финансовата част:
Членски внос
Такса за курс
Такси и организации при съпорт на рафтинг и др. състезания от наша страна.
Отношения с доставчиците на екипировка и приходи от рекламна дейност ...
много важен казус който май всички виждат ... ползването и придобиването на така наречена "комитетска" екипировка.
Имам едно две предложения допълнително които първо ще предложа да се обмислят ...пък после ще решаваме.
Досега само Дариел предложи някои нововъведения ...да видим дали някой ще предложи още нещо. Не е задължително да пише тук. Може и на пощата или на ЛС...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Общо "Въстание" - БКО 2012

Post by genius »

Тази тема, не е ли за онзи раздел ?
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Общо "Въстание" - БКО 2012

Post by manev »

genius wrote:Тази тема, не е ли за онзи раздел ?
Половината ДА :) ... ма нали за прозрачност говорим ...а аз търся най лесния начин да станем ПАК милионери и пак да ни платят екскурзиите по европа :mrgreen:
и като казах милионери се сетих ... да си купувал домейни в скоро време ??? :D
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Общо "Въстание" - БКО 2012

Post by genius »

manev wrote:
genius wrote:Тази тема, не е ли за онзи раздел ?
Половината ДА :) ... ма нали за прозрачност говорим ...а аз търся най лесния начин да станем ПАК милионери и пак да ни платят екскурзиите по европа :mrgreen:
и като казах милионери се сетих ... да си купувал домейни в скоро време ??? :D
Притежавам десетки ... домейни. Знам ли за какво ми говориш, за оня дето тайно си говорихме, за оня дето нищо не ми каза, или за оня дето за малко да изфиряса. Важното е че всички са платени :)

ПП Или са ти откраднали повечко пароли? :neener:
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Общо "Въстание" - БКО 2012

Post by MILS »

Аз ,па нема да дода. Баш на лекцията за лавини на БАССЕС го нареди. :o
Locked