Контакти за работа

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Контакти за работа

Post by manev »

Докато умните се на умуват .... другите се смеят последни
От поне 3 години (по спомен) фирмите от бранша умуват и създават някакъв вид сдружение на работещите във водоемите ... Аз така и не разбрах накрая кво стана освен че с инициатора разменихме няколко реплики специално подбрани от "хранителните стоки" ...
Дойде момент обаче в който инвеститори или заинтересовани страни започнаха да търсят хора защото видимо се популяризираха гребните спортове. От няколко седмици водя кореспонденция с една учтива дама по мейла която е заинтересована да развива услугата по морето и реките там и се интересуваше дали знаем какви наредби има и какви са условията да предлагат тази услуга. Естествено и отговорих да не се надява на такива закони и да спре да обикаля по общини и морски администрации.
Другото което коментирахме е дали имаме контакт с хора които биха работили тази работа. Каквото съм имал съм и дал като инфо за водоемите но реално не съм я свързвал с никой. Знам че има хора изкарали курсове по близките градове и съм се разбрал с нея да питам.
Идеята всъщност не е лоша и реално няма да е зле някой да изкарва някой лев ако има свободно време. Предлагам ако има заинтересовани да ни информират по мейла wwkayak@abv.bg като оставят кординати и ако не се познаваме да разкажат малко за себе си.
Предполагам че скоро ще ми пишат пак или ще поиска да се видим.
Коментиран е и вариант ако си намери хора да ударим едно рамо с обучението ... но това си е сериозно начинание и отговорност.
Лично смятам че не е лошо да помогнем НО! ако останалите членове и заинтересовани не желаят да се превръщаме в борса ще прекратя тази практика за в бъдеще защото съм сигурен че тепърва ще идват подобни запитвания ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Контакти за работа

Post by minimiro »

хух, бе не станаха ли вече малко множко адвенчър фирмите
Locked