Дейност 2014 - сигнали, жалби, кампании ..

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Дейност 2014 - сигнали, жалби, кампании ..

Post by manev »

И аз да се впиша ...
Партито ще е на 20 или 27 Февруари в зависимост коя дата ще ни отпуснат. Несъмнено пак аз ще се занимавам с избора на заведение и групата като ще се поразровя да намеря подходяща алтернатива на дежурния ни клоун защото определено се дъни в последно време. Ако някой е забелязъл или мернал някоя подходяща банда нека ме насочи ...
По отношение на заведението ще пробвам да уговоря Суингин хол за разнообразие ... стига да се навият да ни направят корекция на входната такса и да намерят начин да не ни продават по 4 лв. малката бира.

22 Март "ден на водата"
Иван ще се пробва да направи изложба или информационна кампания подобна на тази която правихме.
Акцента го взаимствахме от онази велика репликана ПР-а но инвеститорите в Арда че "Каяка не е част от опазването на околнота среда"
И разбирасе основната насока е каскадата Арда. Ще се опитаме да се поразшумим по медиите.
... ако има други предложения казвайте

Курс Бързи Води
14 Юни - Начало четири поредни уийкенда. Понеже що годе е систематизиран ще се разпределим по седмици че да не кесим 20 човека на 10 курсиста един месец. Таксата остава същата като през 2013 г. - 180 лв.

За Събора Мартин е пуснал тема ... Така илина че няма да има повече почивни дни та са чудех дали пък да не го изместим когато има повече вода ... примерно края на курса ??
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Дейност 2014 - сигнали, жалби, кампании ..

Post by manev »

И още Вътрешни
по отношение на материалната база
Екипировка се предоставя или на заплатили членски внос (големия) или на хора приключили курса в текущата година като задължително трябва да са с "придружител"
Докато още не сме почнали прекратяваме практиката за даване под наем и тн. Това го правим с превенция и защото такава си е практиката и по други места... не случайно. Дейноста ни е да развиваме каяка и да привличаме нови хора а не да се превръщаме във фирма за отдаване на екипировка и подобни услуги. Нито на мен нито на Сашка предполагам и на другите не им е приятно да се занимават с тия неща. За целта може и да се отървем от някоя друга К2 че около тях само калабалък ... финансиране и смисъл не
Пиша това защото зачестиха питанията но не е редно и е опасано да се предоставя екипировка особено в занимание като нашето. Не е имало проблеми до сега и дразги по темата но несъмнено ще дойдат и те с времето ако това не се регламентира.

Същото е положението и с "рекламните Банери" Освен с единия рекламодел който е пословично стриктен и определено ни подкрепя последните години ... с останалите непрекъснато се гоним за таксата и ни поставят в ситуации които малко са ни под достойнството. В крайна сметка ако ще си играем по тоя начин с непреъснато звънене и гонене за такива незначителни суми абсолютно съм навит да ги свалим и да се приключи с това.
Мое виждане е че достатъчно развиваме и помагаме хората да се интегрират и да си набавят нужната информация и екипировка ... като един от инициаторите тук Абсолютно не се чувствам длъжен да се моля за пари на който и да е от вноситилите при условие че всички знаем колко сме направили последните години и до какви параметри се разви каяка и в двете си познати разновидности на употреба.

Членския внос не сме го и коментирали така че си остава същия. Ще е хубаво да се посъбере защото по последен разговор на тема Арда с Йована останах с впечатление че в голяма каша се забъркахме с това дело и излиза инфо което предвещава много плащане и търчане.
Няма да мирясаме така или иначе ...
Мисля че това е всичко ако има нещо допълвайте ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Дейност 2014 - сигнали, жалби, кампании ..

Post by minimiro »

P.S. И една "касичка" за волни пожертвования във връзка с Арда и войната там, също не е лошо да се измисли, много хора предполагам, не са юридически свързани с организацията и членския внос и т.н., но пък надявам се са склонни да откъснат макар и малко за общата кауза спасяването на Арда.... примерно
User avatar
greenhorn
Posts: 442
Joined: 11 Apr 2010, 10:54
Location: Троянско

Re: Дейност 2014 - сигнали, жалби, кампании ..

Post by greenhorn »

Манчо, сетих се за едни познати: http://www.youtube.com/watch?v=FLDVsY0zis0 , и още едни чакам да пратят инфо, по-пънкарчета.
Юле ми каза за групата на Тома, че на живо много здрав рок правели, но сигурно са цифра
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Дейност 2014 - сигнали, жалби, кампании ..

Post by manev »

greenhorn wrote:Манчо, сетих се за едни познати: http://www.youtube.com/watch?v=FLDVsY0zis0 , и още едни чакам да пратят инфо, по-пънкарчета.
Юле ми каза за групата на Тома, че на живо много здрав рок правели, но сигурно са цифра
Даро тия женоря не знам как ще ги опазя от Барзов и след това от Полина ... грам съжаление няма в тебе :)

Миро ще го измислиме това с "не" членовете ... трябва да се видя с Йована да погледна нещо в устава ... а и ще се пререгистрираме сега и може да го пипнем малко така че да имаме сподвижници но да не ги товарим с членски внос и тн. ... то и без тва никой не го плаща :) без бой :) за каса ако трябва ще кажем. Просто нещата в момента са мътни и дебели и сме в позиция на дебнене и проучване ....
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Дейност 2014 - сигнали, жалби, кампании ..

Post by graf_bezuhoff »

Аз съм готов с моите снимки (1-2). Да ги пращам ли?
Избрахме ли група или да звъним на Метана дали е свободен?
WhiteRocknrolla
Posts: 96
Joined: 18 Jun 2010, 16:24
Location: Sofiq

Re: Дейност 2014 - сигнали, жалби, кампании ..

Post by WhiteRocknrolla »

За името "Каяка не е част от опазването на околнота среда" - така все едно се съгласяваш с &№%$# Николай Пейчев,
пък и хората, които не са запознати с конкретното изказване въобще няма да схванат идеята ...
не звучи ли по-добре и достъпно примерно :
"Каякът - част от опазването на околнота среда?"
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Дейност 2014 - сигнали, жалби, кампании ..

Post by graf_bezuhoff »

Две теми под тази в същия раздел е темата за видеоматериалите ;)

http://www.whitewater-bg.org/forum/view ... =53&t=1175
WhiteRocknrolla
Posts: 96
Joined: 18 Jun 2010, 16:24
Location: Sofiq

Re: Дейност 2014 - сигнали, жалби, кампании ..

Post by WhiteRocknrolla »

едно предложение за музика - банда на париту
http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... eeMFMBC9V9
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Дейност 2014 - сигнали, жалби, кампании ..

Post by manev »

WhiteRocknrolla wrote:едно предложение за музика - банда на париту
http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... eeMFMBC9V9
нема да е Гатев вервай ми ... от Шумен и котка не си взимаме :) ... за тебе да не говорим :D ... екстремист си :)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Locked