Дейност 2014 - сигнали, жалби, кампании ..

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Ros
Posts: 177
Joined: 28 Jun 2011, 14:40
Location: София

Re: Дейност 2014 - сигнали, жалби, кампании ..

Post by Ros »

седях точно до човека дет агитираше да се правят групи във фейса и т.н. и си спомняма как и се обясняваше, че така не се работи в това общество!!!! кой крив и кой прав-времето ще покаже
иначе-успех на изложбата! :)
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Дейност 2014 - сигнали, жалби, кампании ..

Post by vandobrev »

Така е Роси, но тогава се коментираше събитието за партито.Искахме да спасим някоя нежна непозната душа объркала се да посети партито, от гнева на Бобо когато му свърши бирата.Филм който вече го бяхме гледали веднъж във Фенса. :D
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
milenishte
Posts: 142
Joined: 08 Dec 2007, 23:19
Location: София
Contact:

Re: Дейност 2014 - сигнали, жалби, кампании ..

Post by milenishte »

Само да допълня за притесняващите се. ФБ страницата, която създадохме, е официален канал за публикуване на иформация, излизаща от БКО, когато тя засяга по-широката публика. Тя не замества форума, защото не може да бъде използвана за дискусии, обмяна на друга информация и т.н.

От друга страна ни дава достъп до доста по-голям брой хора, отколкото възможностите, които имаме чрез сайта или изпращане на прессъобщения и би било тъпо да не се възползваме.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Дейност 2014 - сигнали, жалби, кампании ..

Post by manev »

... времето ще покаже
кой крив кой прав също .. но когато се използва думичката "общество" и се извършват действия е логично да има и предварителни коментари ;)
Роси не се дръж естествено :) олаби малко.

гарантирам ви че приключвам ако влезе наща дейност в тая "социална мрежа"
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Ros
Posts: 177
Joined: 28 Jun 2011, 14:40
Location: София

Re: Дейност 2014 - сигнали, жалби, кампании ..

Post by Ros »

Не ми е естественото състояние -изказавам мисли и спомени просто, а ако на някой не му отърва...всетаки :)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Дейност 2014 - сигнали, жалби, кампании ..

Post by manev »

Уточних ме се с Милена и понеже тя владее бойното изкуство наречено "комуникация" успя да ми разясни какъв е казуса с тоя сурат тефтер. Ни най малко искам да създавам конфликти или разпри но се поставете на мое място. На 5 бири по нощите получавам покана за нещо което ми е поверено по документи и отговорности а никой нищо не е коментирал и споделил с останалите участници... камоли с мене

Със същия успех ако ви се забогатява резко можете да посетите моя офис и като влезете в първата стая в дясно на секцията би трябвало да са печата и някое актуално състояние на Сдружението. Притежавайки ги спокойно можете да вкарате два кораба с контрабандни цигари и алкохол ... а пък нас приятно да изненадате ;)
Това са принципни въпроси и е редно когато са замесени други хора да се коментира дали са съгласни труда и целите им да отиват в дадена посока.

Аз не веднъж съм си трошил главата с подобни ситуации и съм си брал гайлето, но поне гледам в последно време да оставям хората да правят нещата както те виждат че е редно, защото всеки има по нещо ново и интересно което иска да даде. Това не значи обаче че съм зарязал интересите на всички замесени и държа да се коментира всичко преди да сме изплющяли някоя глупост насред мегдана.
Прекалено малки сме за такива експерименти ...

Не го одобрявам тоя фейс за наше място но поставени по този начин нещата според хората а и технически е полезно разбирам и съм длъжен да се съглася ... но ако някой ден се окаже че сме си източили форума в тая кофа с л...а там пак от една такава добра идея ... ще ви се извиня предварително сега :)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Locked