Rainbow Oasis 390

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Post Reply
User avatar
nikopld
Posts: 42
Joined: 11 Feb 2011, 00:04
Location: Пловдив

Rainbow Oasis 390

Post by nikopld »

Да питам нещо ...Понеже ми предстои закупуване на малко "корабче" и до като се ровя из нета попаднах на http://www.alpinaction.it/kayak/mare-la ... oasis.aspx" onclick="window.open(this.href);return false; та се питам дали някой има инфо за тези лодки.Гледам че материала от който е направена е plastic което ми се струва по-неудачно от HTP-то на Прионските ,но мисля да не е ползвам по буйни реки или такива с ниска вода и стърчащи камъни,евентъално Тунджа и Тополница.Ааааааа и някаква идея ,ако се спра на нея,как да е доставя от Словения до България..... :drinkingbeer: :drinkingbeer: :drinkingbeer:
Писането на Български с латински букви е като писането с лайна по стената-чете се но е гнусно.......
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Rainbow Oasis 390

Post by manev »

ами тия дни имаше цял Български рейс в Бовец (основното село там) и тамън се върнаха от там ..карък голем си щото бях уговорил да донесат разни неща от там с рейса ... но всъщност не намерих какво ;)
В момента имам запитване за други неща към тях (алпин екшън) но нищо конкретно и сериозно ;)
към средата на Юли ще се юрне целия "холдинг" в района и това е най сигурно. Това че пише пластик не мисля че е нещо по различно от стандартна лодка извъртяна по ротационен начин и не би трябвало да те притеснява.
търси пари да я купиш и най хубаво ще е да събереш и пари да дойдеш с нас да си я видиш и платиш лично :mrgreen:
...няма по голям кеф
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
nikopld
Posts: 42
Joined: 11 Feb 2011, 00:04
Location: Пловдив

Re: Rainbow Oasis 390

Post by nikopld »

Дали съм кърък или не не знам,но както се казва "ЧОВЕК КАТО СИ НЯМА КЪСМЕТ И ЖЕНА МУ НЕ ИСКА ДА УМ...РЕ "Черен хумор малко но....Не съм дораснъл все още за круизчета из Европа,а и мисля че в БЪЛГАРИЯ има достатъчно места (реки,езера,язовири и вододайни зони) в които можем да утоляваме жаждата си от гребане....

П.П. Интересуваше ме дали са добри лодки относно стабилност във водата,податливи на евентуални удари,лесни за управление,бързина и Т.Н. Карал съм един Приьон Круиз 320...все едно карам валяк в сравнение с Цунами120 .... в 75% от случаите корабчето ще се кара от жената и ремаркетата...:d

П.П. Мстр Манев,Благодаря за инфото,ще го имам в предвид ,а и не се знае дали пък Уйчо нема да ми остай наследство и д
а ви ерпя едно криузче из ЕвропатЪ
Last edited by nikopld on 07 Mar 2012, 00:29, edited 1 time in total.
Писането на Български с латински букви е като писането с лайна по стената-чете се но е гнусно.......
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Rainbow Oasis 390

Post by manev »

ами ако не я докопаш по рано ...като тръгне народа натам все ще се намери да ти я качи някой ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
nikopld
Posts: 42
Joined: 11 Feb 2011, 00:04
Location: Пловдив

Re: Rainbow Oasis 390

Post by nikopld »

Тихо че в момента се водят преговори евентуално ако платя две да е за тяхна сметка транспорта до България...Ако успея да ги навия,може да поръчаме стока от тях ако има заинтересовани да напълнят лодките(да не са празни бидони все пак)...ГРЕХОТА ЩЕ Е...А има интерсени неща в сайта им
Писането на Български с латински букви е като писането с лайна по стената-чете се но е гнусно.......
Post Reply