Necky Elaho

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Necky Elaho

Post by manev »

anastas_peykov wrote:Графе , кажи сега нещо лошо за лодката , стига си я хвалил :)
лошо може да каже като си купи следващата...тая му е първата и след тоя шлеп който го ползваше няма начин да не му хареса. Достатъчно спомена че не му стигат багажниците и е нестабилна ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
DiMB
Posts: 33
Joined: 22 Nov 2010, 13:16
Location: София

Re: Necky Elaho

Post by DiMB »

Е, след вчерашното изпълнение на яз. Огняново, може да разкажеш как се държи Elaho-то на вятър ;-)
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Necky Elaho

Post by graf_bezuhoff »

DiMB wrote:Е, след вчерашното изпълнение на яз. Огняново, може да разкажеш как се държи Elaho-то на вятър ;-)
Има вятър и вятър. Този вчера по отношение на управление не ми създаваше никакви грижи. Но ми се е случвало някакъв си лек бриз непрекъснато да ми върти носа и да ме тормози.
rimohit
Posts: 324
Joined: 11 Jul 2008, 16:39
Location: Бургас-Стара Загора-в каяка

Re: Necky Elaho

Post by rimohit »

Дори и с рул ли , графе ?
почетен член "вся остальная непиювшая сволочь..." :D
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Necky Elaho

Post by graf_bezuhoff »

rimohit wrote:Дори и с рул ли , графе ?
Без рул разбира се. Ама ме кара да го пускам.
rimohit
Posts: 324
Joined: 11 Jul 2008, 16:39
Location: Бургас-Стара Загора-в каяка

Re: Necky Elaho

Post by rimohit »

:mrgreen: :thumbup:
почетен член "вся остальная непиювшая сволочь..." :D
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Necky Elaho

Post by sto100jan »

Еееей , та само аз ли станах от майсторите дето си гилат без рул на всякакво време :mrgreen:
Ето тука още прустаци без рулове http://www.kajak.nu/2011/04/antligen-valopremiar/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: Necky Elaho

Post by anastas_peykov »

Хахаха.....на тия прустаци като им гледам лодките кви лъскарки са имат сигурно една джаджа отстрани която като я мръднеш и се пуска едно плоско черничко под лодката :)
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Necky Elaho

Post by graf_bezuhoff »

sto100jan wrote:Еееей , та само аз ли станах от майсторите дето си гилат без рул на всякакво време :mrgreen:
Ето тука още прустаци без рулове http://www.kajak.nu/2011/04/antligen-valopremiar/" onclick="window.open(this.href);return false;
Е няма да го чупя я, като го има - има, като се наложи - го пускам. Важното е кеф да има. Аз и финка не бих отказал, ама като няма - няма.
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Necky Elaho

Post by sto100jan »

anastas_peykov wrote:Хахаха.....на тия прустаци като им гледам лодките кви лъскарки са имат сигурно една джаджа отстрани която като я мръднеш и се пуска едно плоско черничко под лодката :)
Има , Наско , сичко има . Даже гледах една лодка тука , в краката има два педала за помпа , като ти стигне водата до топките - хем си гребеш , хем си натискаш педалите и си изпомпваш водата . А и хубави цени имат - по принцип под 2хил.евро няма . Ама като влезеш в магазин за каяци и ти се изпотяват очите напрао - лодки , гребла , къмпинг оборудване , сухи костюми .... Що ти душа сака . И такива глезотии има , дето ще не съм ги и разбрал даже за какво служат . Ама ше се учим , нема да се предаваме я :ugeek:
Post Reply