Мнение за POINT 65 MERCURY TANDEM

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

rimohit
Posts: 324
Joined: 11 Jul 2008, 16:39
Location: Бургас-Стара Загора-в каяка

Re: Мнение за POINT 65 MERCURY TANDEM

Post by rimohit »

И аз се бях размислил над този тип каяци поради няколко причини , но като цяло компромисите ми се видяха доста повече от плюсовете... Единствения плюс е , че ако каяка ще се ползва от семейството , демек вторя товарач на каяка примерно е хилавата ти женица и няма да може да ти помага да натовариш читава двойка горе на колата , ще можеш да си я мъкнеш на секции. Но да я пъхаш в багажника си е най тъпата реклама , която правят тия пичове. Гледах клипче , как снадките хлопат ... Най-добре тествай преди да ...
почетен член "вся остальная непиювшая сволочь..." :D
Deny_Ph
Posts: 4
Joined: 02 Jul 2014, 10:57

Re: Мнение за POINT 65 MERCURY TANDEM

Post by Deny_Ph »

Спомена се , че 60 см не стават за начинаещи, каква е правилната ширина тогава? Уточнявам, че не става въпрос за пълни хора--аз съм ~ 80 + малко, тя евентуално ~ 50.
User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: Мнение за POINT 65 MERCURY TANDEM

Post by anastas_peykov »

Ширината на двойките поне туй каквото съм гледал варира от 68 до 72 см и нагоре. Ако ще и плоскодънка да е 60 см са малко.
User avatar
Ton4o_84
Posts: 1
Joined: 13 Sep 2017, 15:21
Location: Пловдив

Re: Мнение за POINT 65 MERCURY TANDEM

Post by Ton4o_84 »

Простете некрофилията ми, че вдигам стара тема, но и аз се интересувам, дали някой вече има мнение от този каяк.
Liubomir
Posts: 1
Joined: 12 Feb 2018, 22:02

Re: Мнение за POINT 65 MERCURY TANDEM

Post by Liubomir »

От личен опит споделям,че е доста сгоден каяк!Кеф ти единичка,кеф ти двойка.В Санта Фе се побира заедно с детето на задната седалка,четириместна платка 17кг(много голяма).,газова бутилка 10кг с двоен котлон и кафеварка,два сгъваеми стола,четири шезлонга,плавници с шнорхели самонадувни постелки 2бр.,удължители,маркуч за вода ,хладилна чанта(голяма)с 40 кебапчета с 40 кюфтета и храна за три дни,сакове с дрехи 2 бр.топка,хилки за федербал.Целият цирк се побира и нищо не стърчи през прозорците. :lol:
За закопчалките...има си чалъм и не тропа чак толкова колкото се опасяват каяците по-горе.
Attachments
P9175750.JPG
Post Reply