Едноместен каяк "корсар"от лодкостроител

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

митко
Posts: 20
Joined: 28 Sep 2013, 11:39
Location: Бургас

Re: Едноместен каяк "корсар"от лодкостроител

Post by митко »

Да,но си мисля,дали заради едното да загубя другото,в смисъл,че като пусна на ,,гугъл изображения" зефир 160 "излизат лодки без рул,а лодкостроителите казват,че ще се реже напасва и т.н. и в този ред на мисли да не би да се "скопи" някак си лодката .Далеч съм от мисълта,че купувам зефира,много съм се навил и не става въпрос за пари, въпроса ми е как да я оборудвам първоначално?
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Едноместен каяк "корсар"от лодкостроител

Post by minimiro »

Щом можеш да си позволиш пълното оборудване къв е проблема?
Винаги можеш да дигнеш руля или да прибереш скега и да си караш и управляваш само с наклони и гребло...
Въпроса е че в някои ситуации, руля и скега са определено предимство и ти улесняват живота значително, това не те прави по-малко каякар :)
митко
Posts: 20
Joined: 28 Sep 2013, 11:39
Location: Бургас

Re: Едноместен каяк "корсар"от лодкостроител

Post by митко »

Такъв отговор исках.Благодаря!
митко
Posts: 20
Joined: 28 Sep 2013, 11:39
Location: Бургас

Re: Едноместен каяк "корсар"от лодкостроител

Post by митко »

Край,приключих терзанията си с това каква лодка да си взема-корсар ли,нептун ли,срул или без и т.н.Взех си това: http://seabirddesigns.com/kayaks/expedition-hv
Благодаря на всички за отговорите!!!
Strahilov
Posts: 1
Joined: 01 Jul 2016, 12:55
Location: Свиленград

Re: Едноместен каяк "корсар"от лодкостроител

Post by Strahilov »

Здравейте колеги, нов съм във форума. Прочетох темата за корсара на лодкостроител. Може ли някой да даде повече подробности относно лодката. Има ли собственици на този каяк. А на Митко честито на патерици за чудесния избор.
Благодаря предварително.
П.п. Свързах се с производителя, който ме насърчаваше, че корсара ще върши повече работа от нептуна за Дунав , море и пр.
Post Reply