Каяк Каракуда от Лодкостроител

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: Каяк Каракуда от Лодкостроител

Post by anastas_peykov »

Качеството на композита като плътност и стъклосъдържание на тая "Каракуда" е пълен шит и няма как да не е за тия пари. Качеството на материала при метода на "баданарката" се постига само с човешки труд и яко тровене. Ей тая бананка дето я виждаш на аватара ми е правена от тях и като качество на изработка и материала вервай ми няма нищо общо с тази "Каракуда". Но товая е съвсем логично защото бананката е купувана преди 15 години от тях за 900 лева а не за сегашни 600 лева. Гледам вдинали са цената на тия лодки , дано да са вдигнали и качеството.
st_beer
Posts: 38
Joined: 16 Dec 2011, 20:46
Location: Ямбол

Re: Каяк Каракуда от Лодкостроител

Post by st_beer »

anastas_peykov wrote:На тия руля им е поцинкован, от тук нататък няма кво да го коментираме. Внимавай да не си оцапаш гащите , че ръждата не излиза !!!
Познавам материалите и мога да те уверя че перото на руля е от алуминий а останалите неща са от някаква неръждаема ламарина може и да е поцинкована ,но нямам никъде все още ръжда по него въпреки че е каран повечето на морето. Що се отнася за качеството. Не вярвам някой бизнесмен да си плюе на бизнеса при пускането на нов продукт на пазара. Ако това беше твой бизнес и пускаше нов продукт на пазара би ли го направил да е смотан ? Вярно има забележки за доправяне ама те се оправят безпроблемно и не струват голямо вложение като пари. Все пак разликата като цена с оригинала е огромна и няма как да искаме повече.
User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: Каяк Каракуда от Лодкостроител

Post by anastas_peykov »

Търкаля ми се в дворя цял месец една такава "оборудвана" и да ти кажа честно много не ми се коментират някакви недуразомения. Аз иначе имам два такива каяка и мойте ги поръчах голи или т.н. "необорудвани". Почнал съм да ги правя и като станат в най-скоро време ще пусна клипа да видят тия "бизнесмени" как трябва да изглежда една такава лодка. А като ги гледам тия от тутракан що за "бизнесмени" са , ми става ясно що ни наричат евроидиотите на европа :)
Post Reply