Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Moderator: vandobrev

Post Reply
User avatar
POLINA
Posts: 154
Joined: 06 Dec 2007, 14:48
Location: София,Козлодуй, Стара Загора
Contact:

Re: Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Post by POLINA »

Как по-дяволите да стигна до Асеновград утре сутринта? Искам да ми работи колата Мразя Стара Загораааааа :evil:
Когато нищо не е сигурно, всичко е възможно!
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Post by MILS »

Извинете че ще ви прекъсна.
Арда 25.632 м3.
h.robo
Posts: 157
Joined: 15 May 2008, 23:18
Location: Смолян 0897946601
Contact:

Re: Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Post by h.robo »

Снега още не е почнал да се топи , още си е зима тук в Смолян е бяло назсякъде,тъй.че Арда тепърва ще започне да се пълнил
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Post by manev »

аз ще съм в района около началото на другия месец ... с ремаркетата (двете) ... но съм предвидил програма за всички около 3-4 дена
..много ще се радвам някой да ме заведе на Арда и Девинската река ... а защо не и Черна ?? ..надявам се приятел ..не предател :)
Иначе за тоя уийкенд ще е хубаво да се събере група за Арда стига прогнозата да позволява ;)
Аз съм отредил един ден за себе си ...но не там
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
nikopld
Posts: 42
Joined: 11 Feb 2011, 00:04
Location: Пловдив

Re: Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Post by nikopld »

Аз мисля да съм по Чая в неделя ако позволява времето.....А мЪ за пъстърви че тая година тъкъмите хванаха паяжини....
Писането на Български с латински букви е като писането с лайна по стената-чете се но е гнусно.......
User avatar
POLINA
Posts: 154
Joined: 06 Dec 2007, 14:48
Location: София,Козлодуй, Стара Загора
Contact:

Re: Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Post by POLINA »

Айде на Ардааааа.Тука всичко се топи, църка и цъфти от вецо вчера са казали 17 кубика и ще се качва.Тишо и Ицо (Арзус) отиват събота да карат Давидковска някъв участък а Аз , Казака и евентуално Панамеца ще се класираме Неделя за Арда и ще я караме цялата щото на Дяволския мост имало проблем с колите( неразбрах точно много кал или нещо подобно).
Когато нищо не е сигурно, всичко е възможно!
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Post by manev »

Май всичката паплач е тръгнала натам. Аз съм "променлива" и не се ангажирам с организация така че ще съм благодарен ако някой се обади и каже къде ще се кара. Към сряда планирам да извадя двуколесното превозно средство което автоматично значи че ще хукна да проверявам по Чепинска и тн. какво става.
Поли разпитай какъв е проблема с пътя до моста защото коментирахме че тая година може да има грижи там и е важно да се знае. Въпроса е да не се налага да се ходи пеша изненадващо и да се вадят коли от канафките цяла нощ ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
POLINA
Posts: 154
Joined: 06 Dec 2007, 14:48
Location: София,Козлодуй, Стара Загора
Contact:

Re: Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Post by POLINA »

Много кал бил проблема и Арзус нямали да рискуват да набутат колите там а ще спят на излизането долу дет излизаме на втория етап. Ма аре де които ще ходи да пише да се видим.
Когато нищо не е сигурно, всичко е възможно!
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Post by MILS »

Като гледам нивата на реките , сега беше времето за седмица на бързите води. Всеко дере, дет сме го чакали с години ,тече .
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Post by manev »

MILS wrote:Като гледам нивата на реките , сега беше времето за седмица на бързите води. Всеко дере, дет сме го чакали с години ,тече .
Ами аз след малко ще правя втори опит да си взема мотора от нашия брадат приятел с уравновесените и психично здрави действия и мисля да го разтъркам до Велинград ...
... ти виж дали утре няма да си покосен от невероятна болест много рядка и един път случваща се в живота и да кажеш в службата че се налага спешно да идеш на кални бани на лечение ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Post Reply