Prijon delirious и други опити за ремонт

Moderator: vandobrev

User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: Prijon delirious и други опити за ремонт

Post by anastas_peykov »

Виж само къв влажен поглед има ония с моторната резачка :)
bojinzaikov
Posts: 19
Joined: 21 Jul 2011, 23:35
Location: България София

Re: Prijon delirious и други опити за ремонт

Post by bojinzaikov »

genius wrote:
Ако хората, във форума преценят, че разсъжденията са ми супер зле дори неадекватни :) моля мнението ми да бъде изтрито.
Пука му на некой за твойта лодка... Проблем би било ако някой си причини същото на неговата лодка, четейки форумни раздувки... Но пък всеки си има глава на раменете
Съгласен съм за това предлагам на модераторите да затворят темата. Само да кажа, че аз не съм искал да раздувам - просто споделих какво съм направил, за да подчертая, че съм я купил и няма връщане назад. Аз пък най-малко искам някой да ме послуша и да си усилва лодката..... тук има по-разбиращи от кърпене и лепене
ivak
Posts: 141
Joined: 22 Feb 2009, 20:19
Location: Sofia

Re: Prijon delirious и други опити за ремонт

Post by ivak »

Ехаа това дали няма да залепи Пиранята??? Много ми се ще да стане :)
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Prijon delirious и други опити за ремонт

Post by MILS »

За какво ти е пък на теб ?
С пиранята няма ли да ти е трудно да се катериш?! :rolling:
ivak
Posts: 141
Joined: 22 Feb 2009, 20:19
Location: Sofia

Re: Prijon delirious и други опити за ремонт

Post by ivak »

:oops: Е аз по някое време ще си дойда ;)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Prijon delirious и други опити за ремонт

Post by manev »

MILS wrote:За какво ти е пък на теб ?
С пиранята няма ли да ти е трудно да се катериш?! :rolling:
според мене си е купил голямо количество магнезий и се чуди къде да го складира ... най вероятно се притеснява да не изтече през дупката ;)


Божиле няма нужда от пререкания и да се затварят теми. Добре си дошъл тук и предполагам че още доста неща ще "строшиш" и ще ни информираш за творенията си ... :)
Наистина като техническо лице би трябвало да се информираш предварително какъв е материала от който се леят каяците и тогава да се захващаш да тунинговаш каяк за който съм сигурен че още доста живот има в него.
Аз поне като ти го давах се опитах да ти разкажа малко за лодките за да ти спестя известни "въпросителни". В крайна сметка ако пък намериш начин да се закърпват по сигурно тия каяци ще е хубаво за всички. Само в моя двор в момента живеят две сцепени лодки и като се замисля за бройката на тия за които знам ще се окаже че поне десет "бидона" има за кърпене :)

На този прион му е криво дъното (както и на другите) заради липсата не прелката която свързва дъното с кокпита ... пълнежа под седалката също играе роля за този проблем. Това не значи че ще се строши обаче. Прионите се трошат там където имат остри ръбове ...обясних ти защо ;)
Да беше се захванал да си сътвориш прелки ..така щеше да има нужния ефект
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
bojinzaikov
Posts: 19
Joined: 21 Jul 2011, 23:35
Location: България София

Re: Prijon delirious и други опити за ремонт

Post by bojinzaikov »

Аз благодаря, че ме приемате във форума и ме покани да участвам в курсовете. Вярно е и че ме предупреди за особеностите на каяка, ама кой да слуша :) Ще седна да почета преди следващия експеримент :) Извинявам се ако някой от постовете е звучал, като пререкание
Между другото след днешния излет видях какво се получава :) - смолата се отлепва и натрошава в местото на удара - разсъжденията ми са грешни
User avatar
valenti
Posts: 33
Joined: 02 Aug 2012, 11:54
Location: sofia

Re: Prijon delirious и други опити за ремонт

Post by valenti »

въпрос.
Взех си лодка Прийон. Балона за въздух е спукан. Как се лепи това. Материята е като от плат.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Prijon delirious и други опити за ремонт

Post by manev »

valenti wrote:въпрос.
Взех си лодка Прийон. Балона за въздух е спукан. Как се лепи това. Материята е като от плат.
Не се лепи :D .... нов
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Post Reply