Търся си каяк за бързи води

Moderator: vandobrev

loop
Posts: 45
Joined: 27 Nov 2013, 16:16
Location: София

Re: Търся си каяк за бързи води

Post by loop »

Румънците от барчи ин багаж ще идват за рафтинг курса тия дни и могат да ти донесат нещо. Може да му пиша на Костин дали има някоя демо S-ка за продан. Беше ми предложил Нано и Ремикс, но по-големи. Ако искаш, ще питам за по-малка.

Помня също че ми беше предложил бърн 2 ама не конект 30, ами без щраймери модела за около 700 евро нова.

Трябва бързо, че курса е другата седмица, а те може от уикенда да дойдат още. А м/у другото, Демо е най близък с Костин, така че той най-хубава цена ще може да вземе. Поли също може би може да вземе отстъпки.
Vasques
Posts: 116
Joined: 28 Apr 2012, 21:04
Location: София

Re: Търся си каяк за бързи води

Post by Vasques »

Кало дай някакъв контакт на тези румънци
User avatar
manel
Posts: 191
Joined: 07 Sep 2009, 11:01
Location: София
Contact:

Re: Търся си каяк за бързи води

Post by manel »

Пете може да погледнеш wavesport recon 70 - http://www.wavesport.com/product/index/ ... s/recon_70

И за да не кажеш, ама тя лодката не завива, тежка ми е и други такива али бали, подкрепям моят избор с кратко видео -
Life is simple eat, sleep, play waterpolo
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Търся си каяк за бързи води

Post by manev »

сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
PitaRamos
Posts: 109
Joined: 25 Jun 2010, 09:34
Location: България

Re: Търся си каяк за бързи води

Post by PitaRamos »

Благодаря ви за страхотните предложения. Много ми хареса Huka/ Bliss-Stick и ми се иска да го пробвам, а и ако се намери на добра цена, бих си го взела.
Миле, Базуката също ми хареса, особено цената и, но не мога да разбера какво значи надписът на картинката "darek" това значи ли, че е налична?
Марто и Recon 70, особено след видео презентацията ми хареса много :D. Харесва ми и Dagger Mamba 7,6
Васкес и все пак ако организираш някаква покупка от Чехите, моля да ми се обадиш, за да видим дали мога да се включа...

Този уикенд имам уговорка да пробвам Пиранята- BurnII S на Манчо. Благодаря ти Чичо Манчо за милите думи, следващия път като си търся "мъж" ще побликувам необходимите му ТТДанни във форума, та да видим какви предложения ще получа :rolling:
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Търся си каяк за бързи води

Post by minimiro »

Ооо тука недей пуска такива обяви, половината са нещастници, другата половина са пеераси, третата половина са тип хималайска мечка, четвъртата половина..... :))))))))

П.С. Процентите в анкетата надхвърлят 100, защото някой от участниците са отговорили положителното и на трите теста :)))))))))

:rolling:
loop
Posts: 45
Joined: 27 Nov 2013, 16:16
Location: София

Re: Търся си каяк за бързи води

Post by loop »

Васко, това е сайта на Румънците: http://www.barciinbagaje.ro . Те ще са тук за две седмици, за да се обучават за рафт и каяк.
User avatar
PitaRamos
Posts: 109
Joined: 25 Jun 2010, 09:34
Location: България

Re: Търся си каяк за бързи води

Post by PitaRamos »

Харесах си лодка bliss-stick Huka даже благодарение на Шоко я пробвах. Сега съм на втори етап:доставка. Лодката се намира в Австрия Standort 3571 Garsam Kamp. Човека може да я закара и до Виена. Моля някой ако има възможност или идея за доставка от там на не много висока цена,да препоръча идеи.

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Търся си каяк за бързи води

Post by kayaso »

хаха, проджект за риболов! :D
User avatar
PitaRamos
Posts: 109
Joined: 25 Jun 2010, 09:34
Location: България

Re: Търся си каяк за бързи води

Post by PitaRamos »

Открйте разликатаImage

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
Post Reply