Лодка с голям или малък обем за България

Moderator: vandobrev

User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: Лодка с голям или малък обем за България

Post by anastas_peykov »

Не съм 180/120, а 186/115 Едното е кюфте , другото е просто едър мъж :)
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Лодка с голям или малък обем за България

Post by minimiro »

Мога и с ножовката, мога и с ножа.... ща докарам 170/90 .... ти само кажи :D
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Лодка с голям или малък обем за България

Post by MILS »

Момци "Аксиома" си е голяча лодка . Колкото до малка или голяма лодка бих казал : и една за туризъм дядо попе. Карам и двете си лодки и им се редвам но криика не е за подценяване. Де не говорим че лично аз трудно се пренастройвам карането от голяма към малка и обратно. Чича Светльо имаше една такава история на каскадата. НО комбинацията голям (дебел) чиляк и малка лодка е ... валнуващо преживяване.
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Лодка с голям или малък обем за България

Post by minimiro »

Към каквото всъщност се стремим ние тук пишещите от клуб Амен Амен 100 :D
User avatar
greenhorn
Posts: 442
Joined: 11 Apr 2010, 10:54
Location: Троянско

Re: Лодка с голям или малък обем за България

Post by greenhorn »

Истината, цялата истина, само истината! :) Мисля, че всички искаме Анастас да си вземе родео лодка и да видм какво ще стане, да? :rolling:
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Лодка с голям или малък обем за България

Post by minimiro »

Отговор в картинки ;)

Image

Image

Image

Image
User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: Лодка с голям или малък обем за България

Post by anastas_peykov »

Ми за малко да стане Дарко да ме видиш в такова легенче, дори я поръчах и румънеца доста ми се нацупи като я отказах ,но котка ми мина път.

Аз от доста време оглеждам лодки и тая пираня Z.One се бях навил да я взимам. Обаче преди месец пробвах на миро кучката, някакъв плей бот, хареса ми и дори мислех че е прекалено дълъга и предницата и задницата и нещо ми пречат и колко би било хубаво ако ги няма. Прибирам се и гледам туй легенче на Флуид, намалено с 200 евро , плейбот , с одрязана предница и задница, сърф едитишън, ровя се в нета , гледам я 260 литра до 115 кила....и викам си това ше е, щом мога да вляза в на миро кучката дето е 220 литра значи ударих джакпота , това ше е лодката. Свързах се с румънеца, поръчах я и почнах да сънувам един як сърф по едни яки вълни. Ама нещо мищукна и си викам , дай все пак да питам тия от Флуид да видим кво ше кажат. И след няколко дена ей туй ми казаха.

==================================================
Hello Anastas

Thank you for contacting us and your interest in our brand.

The Dope is our radical playboat and to be frank I don’t think it would be suitable for your purpose. The weight limit on the L Dope is 110kg and you would need a boat with more volume.

I would suggest the L Bazooka. There is a lot of leg space and the paddler weight ranges from 80-130kg. The Bazooka is a creek boat and very easy to keep on track in any river conditions from easy rapids to serious creeking. You would also be able to use it for small wave surfing on the sea but keep in mind that it is not designed purely for surfing.

I hope this was helpful. Please contact me for any further queries.

Kind regards,
Inke Kruger
================================================

Тая расистка ма мрази !!!! Така си помислих като прочетах това горе. Но след като преспах една вечер и изтрезнях , ми светна ,че малко съм се главозамаял и че не съм на 20 години а на 40 ,и контузиите на тези години вече минават по трудно и бавно. Та се отказах от туй легенче и реших да заложа на нещо дето повече прилича на лодка.
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Лодка с голям или малък обем за България

Post by minimiro »

глей, глей Настаско, а какво моеше да бъде ;)



:rolling:

И всинца са с Флуйди мама им, ни един нема с Z-One :lol:
User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: Лодка с голям или малък обем за България

Post by anastas_peykov »

Хахахах.... а знайш ли как боли като се наведеш и си прескрипеш сланината на паласките :)
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Лодка с голям или малък обем за България

Post by minimiro »

Тука вече загубихме детската аудитория :))))))))

П.С. Така казано, тебе шприцка ти не требе :-P
Post Reply