Лодка с голям или малък обем за България

Moderator: vandobrev

User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Купувам лодка

Post by minimiro »

Аз па леко встрани от темата, малко се учудвам, що се на такива големи бидони налитате там ваща дружинка ?!?!
Аре неколко от вас дет ми одат по Австро-унгарската империя насам натам, по-моа ги разбера, ма останалите.......
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Купувам лодка

Post by manev »

minimiro wrote:Аз па леко встрани от темата, малко се учудвам, що се на такива големи бидони налитате там ваща дружинка ?!?!
Аре неколко от вас дет ми одат по Австро-унгарската империя насам натам, по-моа ги разбера, ма останалите.......
можеш много лесно ако осъзнаеш че е март месец края а вече от един месец си по реките :D и май мръзнеш сериозно ...
има си чар и в двата типа лодки и всяка си носи нейното. Големите бидони са досадни понякога заради управлението което обаче изисква достатъчно умения че да се радваш че можеш да ги ползваш ... а и като може да завреш една суха торба с топли дрехи отзад ... нещата придобиват друго измерение ..
инак и с късите лодки става .... ама е друга религия там
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Купувам лодка

Post by manev »

или казано така ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Купувам лодка

Post by minimiro »

Хората откриха сухите костюми найш отга хер Манев :-P
Не бе, че си има време и място и за големите параходи, спор няма.... въпроса е, че по наще ширини е сравнително кратък този момент... Пък и аз като собственик и на двата типа гемий, смело твърдя че с 300Л варел, просто съм губел досега поне половината от реката....тва си е танк минава и заминава и ти просто нищо не усещаш....
Га се качих на кучката, е некой от твойте нещастни приятели на който съм се жалвал да ти кае, имах чувството че сефте се качвам в лодка, да не говорим че първите 10 качвания в тази лодка изобщо независимо при вас на Струма или долу в солената локва, задълже ми вкарваха култови мускулни трески просто... Да не говорим за съхранение и транспорт... едно е лодка 2м, съвсем друго е нещо близо 3 метрово.....
И те така, мисла си на глас просто :)

Познавам един човек дето май в типична крийк лодка никогиш не се е качвал, и кат го гледам май нема и да се качи :rolling:


П.С. Колкото до грийн ривъра, некой от тези видеа, незнам що ама ме оставят със странното вчепатление, че тия младежи, тая река, я знаят не наизуст ми незнам кво.....
User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: Купувам лодка

Post by anastas_peykov »

Е то и ако при кучката не го усещаш , ебаси по хубу го режи и го хвърляй ;)
User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Лодка с голям или малък обем за България

Post by anastas_peykov »

След като пробвах кучката и аз се бях засилил да си купувам това Image
обаче след като се разрази спор ,че няма да влезна вътре и особенно след като Мирко си предложи ортопедичните услуги с ножовка , взех та се се вразумих и ще заложа на това
Image
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Купувам лодка

Post by minimiro »

Ай ся, изкарай ме садист :rolling:
Аз просто исках да ти помогна да си изпълниш мечтата да се натъпчеш в т'ва...факт, с крака немаше как да се случи :rolling:
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Лодка с голям или малък обем за България

Post by manev »

що реши че ще влезеш в тая пираня ??? ... виж дагър аксиом ... и на цена и на размер ще ти пасне
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: Лодка с голям или малък обем за България

Post by anastas_peykov »

влизал съм и в по тесни дупки
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Лодка с голям или малък обем за България

Post by minimiro »

В аксиома Анастаско ше е е така
Image

Се пак Манев говорим за човек колко 180 и отгоре ръст и 120 и некое кило.... кат се натъпка не без усилия в кучето след като предварително откопчахме квот можехме да откопчаем и да го разпънем до безкрай, при все че кучето е лодка с обем отзад, пак на точно ей тъй изглеждаше като тази снимка.....

СУпер ЕZ e неговата лодка, ма му е корава чутурата ше се набута 1-2 други лодки първо и тогава ше ме послуша...... ;)
Post Reply