WAVE SPORT RECON

Moderator: vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

WAVE SPORT RECON

Post by manev »

бреейй ..чаках феновете на марката да кажат нещо ...ама нъцки ...
Интересен крийк пускат и то на цена около 1000 евро ..
Не ми изглежда като голямата рипачка (кълве и нещо носа) спрямо филмчето но пък завива чудесно и е доста стабилна. В тоя модел са наблегнали на "рокъра" и си личи как излиза от водата...

ето параметри:
Recon 70: cm 236x65 kg 21 volume lt 265 range peso paddler kg 45-70
Recon 83: cm 251x67 kg 23 volume lt 314 range peso paddler kg 65-95
Recon 93: cm 264x69 kg 24 volume lt 352 range peso paddler kg 80-120

Recon 70 ми се струва оптимален за нашите условия ...

ето и филмчето ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: WAVE SPORT RECON

Post by MILS »

Оптимален за кльощави задници ...:)
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: WAVE SPORT RECON

Post by minimiro »

Зе ми го от клавиатурата, ма викам чай да не се обаждам първи щот ше каат глей го тоа спамер :rolling:
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: WAVE SPORT RECON

Post by manev »

minimiro wrote:Зе ми го от клавиатурата, ма викам чай да не се обаждам първи щот ше каат глей го тоа спамер :rolling:
...ша ви замоля от "клуб 100" да коментирате само надуваеми рафтове и водни колела че скоро само те ша могат да ви извозят :) :) :)


те го бидона ... малко клати ама пък добре излиза от "ситуация" ... ще взема летъска живот и здраве да пробвам еС-ката ако я има в Бовец ... но е гаранция че 1200 евра за тоя варел нема да дам :) :) :)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: WAVE SPORT RECON

Post by minimiro »

Малко?
:rolling:

Тва подскача дабетер на брачеда EZ-то на вълни деа ;)

ку си некой по-лабаф, найш кви срекмета има фърляш посряд ряката ;) затуй никогаш наяден на тва, ма никогаш :-P
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: WAVE SPORT RECON

Post by manev »

подскача заради "рокъра" отпред ...виж че са го дигнали до полюлея. Това обаче не значи че ще се преобръща назад лесно. Този дизайн е преди всичко за да може да се качваш в/у камъните и да нямаш удар и закачане в тях при крийк насочено трасе за което именно е и предвидена и лодката като дизайн.

Да наистина създава усещането че караш на задна гума непрекъснато и в началото шокира малко но после се свиква. Ако сколасаш за "бърн" някой ден точно стария модел ги прави същите номера но се катериш навсякъде. За новия не мога да ти кажа защото най вероятно съм му свикнал...

Общо взето само плюсове мога да кажа но попаднеш ли с това на висока вода с големи вълни голямо люляне и полягване те чака. Непрекъснато ще имаш усещането че ще те обърне и че ще си нестабилен. Ако няма и улеи по дъното ще карвира трудно и ще береш и ядове във валяците. Но пък ще я вадиш много лесно от половин ескимоско ...
Като цяло не и виждам много приложението спрямо начина на каране и реките в БГ ...да не кажа ич ... но за едри хора с келешки амбиции трябва да дойде тамън ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: WAVE SPORT RECON

Post by minimiro »

Айде ся, омекна... първо ние от клуб 100 да не сме се обаждали, ся пък ни навиваш ;)

Че скача скача, с'я за добро или лошо нема значение, забелязвам обаче на няколко пъти че науми ли си лодката да бяга на някъде, тоз не може да я удържи.... вероятно няма улей отдолу... прилича ми на поведението на моя бидон на стръмна вълна, контрол имаш до едно време, прескочи ли определен ъгъл обаче, няма сила дето да я върне в правия път.....
ма кво обсъждаме лодка за 1200 евра....

Я кажете Д75 старата версия, че ме носи ли ;)
User avatar
valenti
Posts: 33
Joined: 02 Aug 2012, 11:54
Location: sofia

Re: WAVE SPORT RECON

Post by valenti »

ооп аз да попитам, на кои викате келеши....
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: WAVE SPORT RECON

Post by manev »

valenti wrote:ооп аз да попитам, на кои викате келеши....
На Миро - сърфиста и на няколко модела надуваеми двуместни каяци ... за едно и също става на въпрос :twisted:
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: WAVE SPORT RECON

Post by minimiro »

Като каза сърфист.... изкъртихме се снощи..... такава убава и качествена вълна не помна от ного време

:rolling:
Post Reply