Стара река

Moderator: vandobrev

User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Стара река

Post by minimiro »

Съвместно спускане на "наща река" заедно със Старозагорския отряд :)
Първия ден много студ брахме, далеч от обещаните 10*C беше положението.... виж вчера, в неделя, даде прилична кристална вода слънчево и топло.
Има доста емоций, даже като за него етап доста стегнато и бързо карахме, само 1-2 пъти се гониха лодки ;)
Мисля че Стар'загорци ин ги хареса, особено долното трасе и се надяваме пак да ни се пресекат пътищата...
Снимки - бедна работа (ние си немаме щатни фотографи)... само от един от бързеите в горния етап, от долния нищо, бързахме да покрием трасето за норматив :lol: и се справихме.... трасе за 3-4 часа го прелупахме за 2,5 ;)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Стара река

Post by manev »

абе на шега на майтап верно вземете някой водоустойчив апарат че да нащракате малко трасета ... винаги помага и не са чак пък толкова скъпи ... информацията е хубаво нещо ;) Моя олимпус мисля че пети сезон се вози в джоба на жилетката ми и ми коства само да бръкна и да го извадя в обратното. Вече липсват парчета от корпуса и е подбит като войнишко канче но за сега функционира. До колкото съм чел всъщност всички изделия на олипус са с някаква водна защита ... а все пак има и други производители ..
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
greenhorn
Posts: 442
Joined: 11 Apr 2010, 10:54
Location: Троянско

Re: Стара река

Post by greenhorn »

Е че от Стара река снимки май има доста? Може би не са събрани, но ми се струва, че за почти всички места си има кадри. А явно най-опасното място е този Пад на Веско, дето дърпа и влачи и върти, ако не му се нацели минаването. Миро Мини - да вземем да изкараме малко снимки и описание, м?
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Стара река

Post by manev »

greenhorn wrote: Миро Мини - да вземем да изкараме малко снимки и описание, м?
аслъ ;)

..то има качено но мисля че още малко му трябва http://whitewater-bg.org/view/information/112
Миро пращам ти апарата по еконт :) ... или ако не съм се забил някъде другаде ще дойда лично една сесийка да ти изфабрикувам :) ...
Ще ви помоля да преместите обявата в "предложения за каране" че там е мястото за предстоящи спускания и тн. .. тука си е инфо зона и би трябвало да има само точна информация
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
greenhorn
Posts: 442
Joined: 11 Apr 2010, 10:54
Location: Троянско

Re: Стара река

Post by greenhorn »

Бързам да кажа, че бяха два много хубави дни, с подобаваща вечер между тях:) Много добро ниво на водата, хубаво време, 10 човека в реката - много позитивно спускане!

Ето и новот име на реката - Малката Арда! Очакваме снимки и видео ;)
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Стара река

Post by MILS »

Софийска премиера на варненска сцена в две действия и тежък антракт ( за някой).
МНОГО благодарности на варненската група , без тях едва ли щях да стигна и карам тази река.
Прекрасно време, хубава вода , приказна река ,страхотна компания - как човек да не си докара тежък махмурлук :rolling:
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Стара река

Post by minimiro »

Да зема да ти прата малко от лЮкарството ли..... :roll:

:D
yotoks
Posts: 61
Joined: 05 Jul 2011, 17:49
Location: София

Re: Стара река

Post by yotoks »

Брей, к'ви пичове са тея варненци :) И к'ва чудна река си имат. Хвала им на организацията.
Благодарско на компанията! И на Даро - че ни "светна" :D
По пътя си не виждам много неща,
сигурно и аз стоя на пътя на нещо, което не ме вижда.
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Стара река

Post by kayaso »

Благодаря за хубавото каране! Реката е много приятна и си струва пътя.
Ros
Posts: 177
Joined: 28 Jun 2011, 14:40
Location: София

Re: Стара река

Post by Ros »

Благодаря на Даро че предложи, благодаря на останалите че споделиха километрите и на варналии за гостоприемството!
Страхотна река- повече класификаций за нея не мога да дам, но виж пътя от поляната до асфалта си е 4+... :D
Скоро, надявам се пак... :D
Post Reply