АРДА

Moderator: vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: АРДА

Post by manev »

айде ..
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
h.robo
Posts: 157
Joined: 15 May 2008, 23:18
Location: Смолян 0897946601
Contact:

Re: АРДА

Post by h.robo »

айде де...
От къде почваме? И кога?
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: АРДА

Post by manev »

h.robo wrote:айде де...
От къде почваме? И кога?
Ами трябва да съм в Кърджали в петък и в събота и неделя съм на линия. Ще ми се на моста да спим ако може и се надявам и шофьор да се намери ...
Така че да речем 11-12 часа на ВЕЦ-а в Събота
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: АРДА

Post by minimiro »

minimiro завижда :cry:
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: АРДА

Post by kayaso »

eee, 12 кубика!?
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: АРДА

Post by manev »

kayaso wrote:eee, 12 кубика!?
ти на тия от ВЕЦ-а още ли им се връзваш с тия 50-на притока надолу ;)
.. най сте ми смешни като се запазарите за кубиците на тая река при условие че цяла година си мечтаете за нея ;) .. общо взето си чешате езиците ...Готови сте и на 5 кубика да я карате ама на 12 кубика които течат 90 % от времето в нея и сте карали по нея почвате да вадите кусури и да се пазарите... вземете престанете с тия кубици че смешни ставате.

Втълпили сте си в главите прости някви кубици и се чудите за кво да мрънкате ... лошото е че лъжете и ентусиастите че си губят времето като не течат 30 кубика там ... Някой ви е набил някви стереотипи за тая река и все се мъчите да ги прескочите .... ама нейсе тва е ..12-15 кубика ... останалото е екстра ...
.. на Струма е същите кубици м/у другото ... ма там нема грижи за вълниците ;)

Яска не го приемай лично отношение ... просто си поредния дето изказва мнение което пречи на хората да се насладят на това трасе .... и пеша да ходят по него пак си заслужава ;) .. мисля че ще ме разбереш ;)
Ще си вържа лодката ама е ясно че няма да се кара че народа е фалирал ... все пак звъннете ако се е намерил отбор и шофьор
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: АРДА

Post by MILS »

manev wrote:
kayaso wrote:eee, 12 кубика!?
ти на тия от ВЕЦ-а още ли им се връзваш с тия 50-на притока надолу ;)
.. най сте ми смешни като се запазарите за кубиците на тая река при условие че цяла година си мечтаете за нея ;) .. общо взето си чешате езиците ...Готови сте и на 5 кубика да я карате ама на 12 кубика които течат 90 % от времето в нея и сте карали по нея почвате да вадите кусури и да се пазарите... вземете престанете с тия кубици че смешни ставате.

Втълпили сте си в главите прости някви кубици и се чудите за кво да мрънкате ... лошото е че лъжете и ентусиастите че си губят времето като не течат 30 кубика там ... Някой ви е набил някви стереотипи за тая река и все се мъчите да ги прескочите .... ама нейсе тва е ..12-15 кубика ... останалото е екстра ...
.. на Струма е същите кубици м/у другото(80!) ... ма там нема грижи за вълниците ;)

Яска не го приемай лично отношение ... просто си поредния дето изказва мнение което пречи на хората да се насладят на това трасе .... и пеша да ходят по него пак си заслужава ;) .. мисля че ще ме разбереш ;)
Ще си вържа лодката ама е ясно че няма да се кара че народа е фалирал ... все пак звъннете ако се е намерил отбор и шофьор
Ами да се посмеем :rolling:
За ходенето пеша съм съгласен:)
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: АРДА

Post by graf_bezuhoff »

MILS wrote: За ходенето пеша съм съгласен:)
И аз искам пеша да се разходя там, най-малко. Ама друг път.... :( :cry:
User avatar
Боби
Posts: 42
Joined: 06 Dec 2007, 17:24

Re: АРДА

Post by Боби »

Аз съм навитак за тръгване утре рано сутринта. Ако има желаещи да се обаждат. Може с моята кола да ходим.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: АРДА

Post by manev »

Боби аз съм в района и се чухме с Робо ... има вариант за неделя но предполагам че ще наскачат хора и за утре звънни на Сашка че и на нея и се идваше ...
на останалите приятна Струма на 80 кубика :) ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Post Reply