АРДА

Moderator: vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: АРДА

Post by manev »

чакай бе .... те по тва време тепърва са около Кърджали още :) бая път имат
...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Ros
Posts: 177
Joined: 28 Jun 2011, 14:40
Location: София

Re: АРДА

Post by Ros »

minimiro wrote:И кво стана гадове мръсни дет сте по-наблизо... карахте ли я нещастници недни :cry:
кой кара- кой се вози!! екстра беше, а и времето си беше с нас ;)
На който не му е харесало- няма вкус
User avatar
manel
Posts: 191
Joined: 07 Sep 2009, 11:01
Location: София
Contact:

Re: АРДА

Post by manel »

Много добро каране се получи - времето беше добро и имаше прилично количество вода. В този ред на мисли искам първо да благодаря на организатора за добре подготвеното мероприятие, после искам да благодаря също и на трип лидера :rolling: - стабиУен е. Ние си карахме стандартната схема първия ден до дяволския мост, втория надолу - имаше и по сърцати и потгвотвени от нас, които още първия ден караха цялото трасе, но толкова си можем изглежда.
То май още от австрия е тръгнало това, но аз да го повторя ... много хубава река с перфектно време, компанията също беше добра, но цялата река пълна с приятели с крайно леви сексуални убеждения. Щом вече стигнахме до там че някой като каже 'бъф' почти никой не го скача, а всички се усмихват и подминават камъка.

Надявам се да има вода пак тия дни, да отидем пак, че съм набелязал 1 място дето имам много да му връщам, само че този път няма да отида с бормашината. :rolling:
Life is simple eat, sleep, play waterpolo
h.robo
Posts: 157
Joined: 15 May 2008, 23:18
Location: Смолян 0897946601
Contact:

Re: Черна Река

Post by h.robo »

Благодаря на Чачи! Дойде без много,много утоворки, метнахме се в реката. Карахме и се изкефихме. Това беше в петък,когато графиката на Арда-Вехтино е показвала 62.
На другия ден когато графиката е показвала 18 кубика отново бяхме на правилното място-ВЕЦ ,,Бял Извор". От там до нулата на язовира за 4 часа и половина.Отново Благодаря. На Арда компанията беше по-голяма и естествено удоволствието да греба с Милски, Пламен,Васко Флоров,Растата и инициатора-Чачи да караме цялото трасе от ВЕЦа до нулата на язовира за 1 ден. Това беше един перфектен ден.
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Черна Река

Post by minimiro »

Брех, 4,5ч наведнъж... добре бе...
С теб лятото на 8+ само горното трасе ни взе толкова.....
Вии не сте карали, ми сте летели :)
h.robo
Posts: 157
Joined: 15 May 2008, 23:18
Location: Смолян 0897946601
Contact:

Re: Черна Река

Post by h.robo »

Миро,имаш право да се съмняваш :o и имаш право да съжаляваш,че не си бил на 18 кубика, имаш право да дойдеш когато водата е над 8 кубика.Тогава ще разбереш,че е по-лесно и по-готино когато камъните са под водата. ;) А трябва да знаеш,че много ти завиждам като гледам какви клипове правиш на Кабакум :x . Ама кво да се прави Варна е далече :(
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Черна Река

Post by minimiro »

Същото е, завистта ни е взаимна Робо, ти за Кабакум и вълните, аз, че Арда ти е на една пишка место :)

П.С. И не се съмнявам, ам Ви се възхищавам... се пак водата носи носи, ма барем за по цигара не спрехте ли некъде бе, машини :?
h.robo
Posts: 157
Joined: 15 May 2008, 23:18
Location: Смолян 0897946601
Contact:

Re: Черна Река

Post by h.robo »

Ха-така! Дай боже пак да се възхищаваме и да няма за какво да си завиждаме.За цигарата питай Васко как издържа цял ден само с 1.На дяволския мост решихме ,че още можем,а иначе аз и Васко на старта бяхме с намерение да излезнем на дяволския мост. Преди моста правихме 3 бързи почивки за по 1 пикане и оглеждане.На водопада на смъртта ни настигна групата с рафта и останалите каяци.Под дяволския мост,веднага след бързия излезнахме на слънце и Васко се възползува от глътка дим.След това преди глухите камъни аз плувах за малко-другите почиваха.Никъде несме слизали да оглеждаме след това на всякъде беше ясна картината.Тук отново ще подчертая за удоволствието да греба с една част от елита на БКО.След два чеса следобяд надоло по реката вече няма слънчеви полянки и някак си се губи смисъла да излизаш от лодката. На финала се чувствах повече схванат от колкото уморен,а умората дойде вечерта като седнах на масата.Беше прекрасно,в никакъв случай не прекалено.Пожелавам на всички да имат такива дни с толкова кубици и приятели.
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: АРДА

Post by minimiro »

Няма ли ходите бре.... гледам потекла.... ;)
Има няма 320 кубика :shock:
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: АРДА

Post by manev »

дал съм си снегоходките на заем :) иначе с удоволствие :)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Post Reply