Рилска река

Moderator: vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Рилска река

Post by manev »

vandobrev wrote:Наиграването-'"мисстърито" на Манчо


Image
Нищо не разбирате от "каяк дайвинг" келеши такива :D
Бай вълчо забравихме го тоя нашия спорт. Трябва пак да го изпрактикуваме
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Рилска река

Post by petkan »

Демо, Ванка, май имаше още снимки бе хора? Що не ги донесете на диск довечера или утре вечер и да ги наслагам на сървъра. Някои от тях са доста комични. :)
dan4o
Posts: 43
Joined: 06 Dec 2007, 10:41

Re: Рилска река

Post by dan4o »

Понеже темата явно стана много гореща един въпрос за сваляне на напрежението ;). Чичо Манчо, след карането в събота случайно да е останала в твойта кола една суха торба Prijon?
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Рилска река

Post by petkan »

Голем смех ви казвам, само вижте снимките:

http://whitewater-bg.org/download/2008- ... lska_reka/

Демо, както си му е обичая, не е пропуснал възможността да пипне тук и там. :) Като цяло сме чудна картинка идиоти. Хайде наздраве. :D
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Рилска река

Post by petkan »

Първата картинка е съсипана, но така си дойде от CD-то. Демо, можеш ли я прати по поща или нещо такова?
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Рилска река

Post by manev »

dan4o wrote:Понеже темата явно стана много гореща един въпрос за сваляне на напрежението ;). Чичо Манчо, след карането в събота случайно да е останала в твойта кола една суха торба Prijon?
останала е, останала е..затро такава ... некой ден ше си затриеш и зъбите така :D
обади се щи я дам
абе Демо ... къф е тоя ефект бе ..не моа се позная.
смени дилъра
Image
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Demo
Posts: 263
Joined: 05 Dec 2007, 18:33
Location: Sofia, Bulgaria
Contact:

Re: Рилска река

Post by Demo »

Заклевам се, че няма никакви ефекти. Единственото което направих е изсветляване на снимките, защото бяха много тъмни. Е, на една сложих лека, така да се каже, самоиронична заигравка с мене ми :)

А, ето я и първата снимка със заглавие: Кой ще влезе последен?
:D
Image

А, това е въпросната снимка с лека корекция...
Image
Понеже, беше много фрапиращо и срамно за мен, се наложи да си намаля очите :shock:

Тук вече виждате класическо наиграване, без елеманти на разсъждение... както преди, така и след това...
Image
Абе, пази боже от такъв страх. Предозирането с адреналин е кофти нещо... ама е толкова хубаво, а?

Да сме живи да сме здрави, пак абитуренти да станеме и да си караме, кой колко може... амин дай Боже, на всеки келеш - таралеж (хич не се сещам за друго дето ми трябва 8-) )

Така да се каже, се опитвам да благодаря на Холдинга, за те тоа кеф!
Душата търси романтика, задникът - приключение...
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Рилска река

Post by manev »

айде малко снимки от днешното спускане по участъка по Пастра. Първоначално мислех че си въобразяваме но май наистина хванахме малко по-висока водица. Не много, но си беше бързичко и енерично. Лично мене ме изтормози най-много участъка веднага след падовете заради скороста и многото камъни които стърчат леко от водата. Бая слалом и напъване на лопатите беше. Пиранята ми извъртя няколко номера ама това си е тя, лигава риба дето от време на време не знаеш накъде ще хване.
Image
Image
Image
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Рилска река

Post by petkan »

Ето едно филмче от 24.05.2009. Реката е Рилска, а участъка е от ВЕЦ Пастра до град Рила. Уникални кадри на които се вижда как собствените ми деца хвърлят камъни по баща си, а жена ми крещи по тях... Без коментар.

http://whitewater-bg.org/download/2009- ... CN1123.AVI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Рилска река

Post by minimiro »

Замерят те с камъни келешите викаш :mrgreen: :mrgreen:
Post Reply