Струма

Moderator: vandobrev

User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Струма

Post by vandobrev »

Упс,бая е :shock:
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Lina
Posts: 71
Joined: 18 Jun 2009, 10:53
Location: София

Re: Струма

Post by Lina »

И тук малко снимки от голямото страшно и благодарности на Миле, Кольо и Шоко за карането :)
4.jpg
5.jpg
6.jpg
ivak
Posts: 141
Joined: 22 Feb 2009, 20:19
Location: Sofia

Re: Струма

Post by ivak »

Ето няколко снимки и от мен."Пералнята"
DSC_0154.JPG
DSC_0149.JPG
DSC_0148.JPG
User avatar
Demo
Posts: 263
Joined: 05 Dec 2007, 18:33
Location: Sofia, Bulgaria
Contact:

Re: Струма

Post by Demo »

Много хубаво каране си направихме и двата дена, но искам тук публично да благодаря на екипа по спасяване на водни палатки, за това, че извадиха клетата ми такава, литнала волно и заплувала като струмска мряна надолу. Та, благодаря ви, келеши, че я извадихте клетата удавница... или това дето беше останало от нея :D
Душата търси романтика, задникът - приключение...
vaskko
Posts: 4
Joined: 10 Oct 2009, 11:20
Location: Благоевград

Re: Струма

Post by vaskko »

Днес и Благоевградската група направи сефтето за тази година на Струма.Лунен пейзаш.Реката странна има промени ,вода също има.Да незабравя и чичо Ники беше също
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Струма

Post by manev »

реката е сълза ....брега е на гъзззз. Днес разтърках моторетката до там. Никога не я бях виждал толкова бистра. Пролетно пълноводие няма и е нещо невероятно. Брега е грозна гледка. ...
Минах да видя гората от стари чинари която е от ляво преди моста за Стара Кресна. Имах на идея ако каякарската поляна с тия пясъци не позволи да къмпингуваме да си оправим влизачката и да се скрием там на сянка.
Еми няма да стане !!! Тамън извличаха последната трупа от там. Това беше гора от много стари и дебели чинари красива и с много добра сянка ...защо ги отряза простата македонска глава дори и не си помислих да попитам. Развалиха ми настроението и си тръгнах...да `умрът всичките.
Определено ми предстои телефонен разговор в МОСВ
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Струма

Post by sto100jan »

Ке режат бате , ке режат ! Как нема да режат щом са им се е паднало . Ке изрежат се що има дърво за режене . Ти па оти се пунеш и се нервираш ? Това не са ти ВЕЦове да се бориш . Народо иска да реже , и ке си реже во веки веков . Не се нервирай ,глей си на Глория новио клип и си свиркай .
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Струма

Post by sto100jan »

Явно с горния пост съм засегнал Началникът фундаментално :? А в ответь тишина :?
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Струма

Post by manev »

sto100jan wrote:Явно с горния пост съм засегнал Началникът фундаментално :? А в ответь тишина :?
не си бре ...просто написах това и хукнах в обратната посока с мотора да видя къде тече в родопите. Да си сечат колкото искат ..те ще си живеят в тая кочина ...аз спирам да им се нервирам
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Струма

Post by sto100jan »

Е , хубаво тогава . 8-) Ние се знаем , и си знаем за какво става въпрос не само в тоя случай . Йована може и да е спасила Струма от ВЕЦове , но за това може да я намразят местните . Ако има вецове - има гьолове , и е много по лесно да метнеш бомбата в гьола и да събереш рибата , отколкото да я гониш по реката . Некои си гледат от тая гледна точка - да ми е добре на шкембето , и чалга да свири и нищо друго не требе . Каква част от народо са тия ? - според мене са над 80% от популацията вече , и се увеличават . Затова и се реже като за последно . Хич не е по темата , ама ето това във връзка с темата ;) http://ivoberov.blog.bg/politika/2010/1 ... ivk.655255" onclick="window.open(this.href);return false; специално последния абзац .
Post Reply