Балканска купа по екстремен каяк 2016

Българско каяк общество

Moderator: vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Балканска купа по екстремен каяк 2016

Post by manev »

Стратира инициатива да се направи малко по мащабно състезание в края на пролетния сезон. Така ще има възможност да има састезание в активния сезон което да е индивидуално и в края на лятото да има отборно по време на националния събор. Ако се развие идеята ще направим опит да привлечем и хора от съседните страни. Поради финансови и организационни причини тази година решихме да го вмъкнем в организацията на предстоящата евро купа по рафтинг. Така определено се разтовари организацията и финансирането и все си мисля че ще е хубаво да има традиционен ивент в края на сезона. По мои наблюдения в България има най голям брой хора практикуващи спортове в Бързи води и е време да се стегнем и да не разчитаме някой друг да прави събития вместо нас. Събитията са важни заради популяризирането и най вече спомагат да отстояваме интересите си пред държавата.
Таксата за участие е 10 лв. и може да се включи всеки.
програмата е описана тук:
https://www.facebook.com/events/578107505724443/
Някои ще сме ангажирани с провеждащия се в момента курс но мисля че ще намерим решение да се включим.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Балканска купа по екстремен каяк 2016

Post by manev »

линк за регистрация
http://whitewater-bg.org/information/struma-event
и прикачен регламент ...

ще има промени по графика със сигурност и ще трябва малко помощ да демонтираме трасето бързо. Предполагам ще се съберем народ за надпреварата и ще го направим бързо.
Не знам какъв е наградния фонд ама като гледам последните тенденции ... мога да ви дам да ми се снимате до Пиранята :)
Attachments
Reglament_2016.doc
(82.5 KiB) Downloaded 320 times
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
valenti
Posts: 33
Joined: 02 Aug 2012, 11:54
Location: sofia

Re: Балканска купа по екстремен каяк 2016

Post by valenti »

Каякари и каякарки. Ако се съберем повече хора може да се получи добро състезание. Идеята ни е да покажем малко техника. Да се раздадем както се казва. И нека най-добрия да спечели :)
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Балканска купа по екстремен каяк 2016

Post by minimiro »

Не ви ли бактиса да се състезавате бе деа......
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Балканска купа по екстремен каяк 2016

Post by manev »

... ми наща фирма се развива и има нужда от събития. Не ни е нужно да се крием по шубраците като партизани и да се занимаваме със секретни спускания и тайни мисии
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Klimbo
Posts: 11
Joined: 04 Jul 2012, 11:41
Location: триизмерно

Re: Балканска купа по екстремен каяк 2016

Post by Klimbo »

Всичко супер, ама малко по-отрано ако знаехме, щеше да е перфектно. Аз искам да участвам, обаче разбирам във вторник, а вече съм ангажирала себе си и други хора с мотори. Иначе успех и следващия път, ако кажете 2-3 седмици предварително ще се раздадем поне количествено, ако не качествено :D :D :D
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Балканска купа по екстремен каяк 2016

Post by manev »

Инициатора на това събитие да вземе да качи класирането ... че така и не разбрах кой кво е направил
Мина добре и с много позитивизъм. Не съм се мешал тая година освен за нещата за които бях помолен да свърша. Определено липсваше отразяване на събитието и се надявам да се вземат поуки в тая насока.
При възможност ще се натисне повече следващата година, стига да има кой да помага. Съвместяването на две различни състезание е рисково начинание но това се получи единствено заради себеотдаденоста на някои хора и най вече заради невероятната дисциплина която извадиха и двете страни ... да не повярваш :)
Да сме живи и здрави догодина повече и на по сериозно трасе.
П.С.
... Генчо пак се преби :)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
valo
Posts: 8
Joined: 01 Feb 2013, 11:53
Location: София, Слатина

Re: Балканска купа по екстремен каяк 2016

Post by valo »

Стефчо фотографа изпрати 860 и кусур снимки от целия фестивал на всички фолклорни ансамбли (групови поясни и единични легенни). Трябва да ги пратя а?! Модератори, въпросче: Колко снимчици максимум мога да кача в галерията на сайта, че да хакна тука линка? Като кажете бройката ще почна да ги сортирам. Иначе за класирането веднага казвам:
Явурчу Шампионо 151 снимки
Васил Флор-офф 118 снимки
Манчо (Шведа) 87 снимки
Милски (Национален отбор на Шотландия) 68 снимки
Стоянчо (КАПАЦИ) 52 снимки
Коце и тебе те има ама ми писна да броя, Петя също и един непознат за мен възрастен господин със зелен ZET (прилича на Васкеса на брат му ама не съм сигурен).

Та дайте бройките.
Тия груповите поясни смятам да ги пропусна, ама ако кажете че е хубаво и някаква част да се качи - ще кача.
Айде дамаджанките лека!
User avatar
milenishte
Posts: 142
Joined: 08 Dec 2007, 23:19
Location: София
Contact:

Re: Балканска купа по екстремен каяк 2016

Post by milenishte »

Може им качиш пълен архив в Dropbox - който иска, да си ги гледа всички, а за галерията само по-интересните да се качат.
valo
Posts: 8
Joined: 01 Feb 2013, 11:53
Location: София, Слатина

Re: Балканска купа по екстремен каяк 2016

Post by valo »

Стефчо фотографа се погрижи за тия неща и праща линк: http://pub.bah-bg.org//
парола: 0000

За колегите с браузер Сhrome и в зависимост от настройките, които са дали на съответния, може директно да се свали без да ги пита дали искат или не, затова да не се плашат: Това е вирус! Педерастки вирус!

Милена, благодаря ти за отговора.
Post Reply