БКО Становище - изменение Закона за водите

Българско каяк общество

Moderator: vandobrev

Post Reply
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

БКО Становище - изменение Закона за водите

Post by genius »

Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
greenhorn
Posts: 442
Joined: 11 Apr 2010, 10:54
Location: Троянско

Re: БКО Становище - изменение Закона за водите

Post by greenhorn »

Списъка ще го пуснете ли - да видим кои са предложените реки?
Точката за евакуацията и достъпа през частен имот май е пожелателна, в смисъл не ми се вярва да се регламентира някак си.
Троянците, ОСМОС, не ги видях в клубовете, търихте ли ги? Ако трябва да ги тормозя да се включват?
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: БКО Становище - изменение Закона за водите

Post by manev »

В електронен вид е и дори и аз не съм го преглеждал в крайния вариант.Описани са (по спомен) всички познати трасета плюс тези на водните походи. Тепърва ще има да се изчиства тоя казус и ако се налага, да се описват трасета. Единствено не ни дадоха да пуснем за Стара река че било защитена местност. Имало някъв белобрад тюлен там който бил "изчезващ" вид ... под "изчезващ" ни уточниха че не бил на привършване ами щото се криел при жена си ...
Сега чакаме отговорите защото малко сме м/у две администрации в тоя казус ... та даже и трета се появява и ще е почти невъзможно да мине без бой.
Ако се случи че го приемат становището ще трябва да се размърдаме всички защото съм го направил така че структората да е по райони. Демек всеки клуб си се регистрира в басейновата и да не е нужно всичко да минава през София , нас и или някой друг нарцис. Подкрепа ще е нужна със сигурност ... то и идеята е хората сами да си го направят
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: БКО Становище - изменение Закона за водите

Post by minimiro »

Моооре войводо...... ...... .......... ......... .......... ....... ........... ....... ...... ...... ......... ...... .............. ............ ........... .....!

:)))))))
User avatar
greenhorn
Posts: 442
Joined: 11 Apr 2010, 10:54
Location: Троянско

Re: БКО Становище - изменение Закона за водите

Post by greenhorn »

МУХАХА, :rolling: Бате, с това темпо както те хранят ще влезеш и в международните каяк новини накрая;)

Щом са нужни гласове когато трябват - обаждайте се, ще им звънкам на троянците. Мисля, че не влизат тук, за да четат.
Post Reply