Дейност 2015 -кампании, сигнали, жалби ...

Българско каяк общество

Moderator: vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Дейност 2015 -кампании, сигнали, жалби ...

Post by manev »

оплетена е схемата с организацията ... но в крайна сметка не ти пречи да слезеш до Пловдив. Иначе ще го обсъдя и за Смолян ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Дейност 2015 -кампании, сигнали, жалби ...

Post by manev »

в неделя пред народния театър се организира обща инсталация на няколко НПО-та във връзка със световния ден на водата. Ние също сме замесени в нея и ще е хубаво да се веснете. За сега се оправям сам с казуса но предполагам в петък вечер или в събота ще имам нужда от малко помощ.
Информация ще подам на по късен етап защото не се занимавам с организацията ...

През следващата седмица също ще имам нужда от малко помощ защото трябва да се постегнат малко вратичките за слаломното трасе. Доброволци приемам всякакви ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Дейност 2015 -кампании, сигнали, жалби ...

Post by genius »

Петък вечер съм свободен,
Другата седмица също... надявам се вратичките имат USB порт ?
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Дейност 2015 -кампании, сигнали, жалби ...

Post by MILS »

Я Я:)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Дейност 2015 -кампании, сигнали, жалби ...

Post by manev »

ей само къркане ви е в главата ... :)

и така http://damnationfilm.com/trailer идва във :

Варна 28.03 от 18 ч. - фестивален комплекс - малка зала

Русе 27.03 от 17:30 Исторически музей

Пловдив 26.03 Лъки Синема от 18:00 ч. голямата зала.
... може да има още градове

в Пловдив ще има време за презентации преди прожекцията, както и обсъждаме една среща на заинтересовани след прожекцията. За Пловдив съм инициатор на събитието което накара организаторите да размислят и да го пуснат по другите градове. Ще има време и за нас и ще се радвам да се видим.

Всички прожекции са с безплатен достъп и няма да се "късат билетчета" ... Ура

Организирайте се защото продукцията си заслужава гледането ... освен един досаден пасаж с риби по средата :)
Преведен е с добри субтитри и има интересни моменти. Най вече показва че всички които се мотаем по водоемите сме едни и същи келеши.

П.С
Единственото изискване от организаторите е във Варна да не се посещава събитието от хора с попски брадички каращи родео лодки ... ;) много място заемали
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
greenhorn
Posts: 442
Joined: 11 Apr 2010, 10:54
Location: Троянско

Re: Дейност 2015 -кампании, сигнали, жалби ...

Post by greenhorn »

Една идея - има ли начин да стигне филма до децата в училището за планински водачи в Черни Осъм?
Доста зор ще видят да стигнат до Пловдив, както и половината Батали, които са от Габрово. Беклемето официално е затворено.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Дейност 2015 -кампании, сигнали, жалби ...

Post by manev »

greenhorn wrote:Една идея - има ли начин да стигне филма до децата в училището за планински водачи в Черни Осъм?
Доста зор ще видят да стигнат до Пловдив, както и половината Батали, които са от Габрово. Беклемето официално е затворено.
Не е лоша идея но все пак ги питай дали искат да стигне филма до там и кой още могат да съберат като аудитория.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Дейност 2015 -кампании, сигнали, жалби ...

Post by graf_bezuhoff »

manev wrote:в неделя пред народния театър се организира обща инсталация на няколко НПО-та във връзка със световния ден на водата. Ние също сме замесени в нея и ще е хубаво да се веснете. За сега се оправям сам с казуса но предполагам в петък вечер или в събота ще имам нужда от малко помощ.
Информация ще подам на по късен етап защото не се занимавам с организацията ...

През следващата седмица също ще имам нужда от малко помощ защото трябва да се постегнат малко вратичките за слаломното трасе. Доброволци приемам всякакви ...
За петък-събота - свирни.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Дейност 2015 -кампании, сигнали, жалби ...

Post by manev »

https://www.facebook.com/events/715304301920434/ утре обедната бира на мегдана ще я споделим ...

със сигурност ще имам нужда от помощ довечера и ако няма кво да правите поне ми помогнете да разчистя малко от пълни бирени кенове ;) ... предлагам къде 6-7 часа ???

За утре сутринта ще ми е по важно че ми напълниха колата с някакви стълби и кво ли не за разтоварване.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Дейност 2015 -кампании, сигнали, жалби ...

Post by manev »

утре привечер има ли кой да удари едно рамо да потегнем малко вратите за слаломното трасе ? да кажем към 18:30 - 19:00 на Родопи 66
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Post Reply