Нова тема във форума

За сайта, форума и келешите

Moderator: vandobrev

Post Reply
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Нова тема във форума

Post by genius »

Малко на своя глава, но все пак направих нова тема която се казва "Затворена тема".

За какво иде реч:

Има някои неща, които все пак искаме да си говорим между нас си, тези които в крайна сметка караме каяк, опитваме се, или сме карали... А не с журналисти, интернет търсачки и вся остальная непиювшая сволочь... За това е и темата, но не прекалявайте... в крайна сметка не сме тръгнали да се крием, а просто има неща които трябва да планираме и обсъдим, преди да се изложим пред чужденците.

Веднага произлиза и проблема, "Кой?" може да чете и пише във тази тема. Отговора е всеки, с който сме карали каяк, идвал е в кръчмата, участвал е в нашите прояви... изобщо всеки "келеш". Голяма част вече са добавени в група "келеши", голяма част сигурно съм изпуснал. Ако не виждате "Затворена тема" във форума, изпратете ми нишан по някакъв начин, просто съм ви изпуснал и ще ви добавя.

А ако повечето сме против това деление, на познати/непознати... ще прекратим "порочната практика" моментално.
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
Post Reply