white water

За сайта, форума и келешите

Moderator: vandobrev

Какви теми да има във форума

само свързани с водните спортове
10
50%
най-различни
10
50%
Не мога да прецения, или имам идея която ще спомена в темата
0
No votes
 
Total votes: 20

User avatar
manel
Posts: 191
Joined: 07 Sep 2009, 11:01
Location: София
Contact:

Re: white water

Post by manel »

Аз няма нищо против във форума да има каквато и да е информация свързана с интересите на членуващите тук хора, ако всичко е категоризирано както трябва и всеки пише в правилните категории просто ако на някой не са му интерестни някой теми няма да ги отваря. Всеки може да си използва часта от форума която му е интерестна и да не пречи на останалите които намират други интереси :).
Life is simple eat, sleep, play waterpolo
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: white water

Post by petkan »

manel wrote:... ако всичко е категоризирано както трябва и всеки пише в правилните категории ...
Хората нямат нужната само-дисциплина за целта, което обуславя наличието на длъжности като модераторската. И понеже малко цинично смятам, че човешката природа няма току-така да се промени - ще си имаме "говорилня". Там хората, които първо пишат, а после четат какво е излезнало или просто искат да споделят нещо, което им минава през главата в момента ще могат да се развихрят.
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: white water

Post by Pecata »

Ето и моите забележки към форума и задочно към хората в него, щото те го забатачват .

Не може ли, като има анкети,при влизането във форума,
всеки по веднъж да минава през тях и да се гласува задължително?
Не пречи да има и бутон - Празен вот/глас, за тези които не искат да гласуват.
Така всеки ще си каже мнението и то ще се разбере по-бързо.
Иначе като гледам колко хора са гласували и с какви темпове, ще трябва да чакаме 10г..
Ако така не става поне да са на заглавната страница.

Аз по принцип нямам нищо против да има и други спортове, ако са на подходящи за това места,
но няма да се връзват с заглавието на форума whitewater-bg.org.

Според мен темата ПРАВИЛА трябва да се заключи и да няма възможност за коментарии.
Правилата са за всички и трябва да се спазват и прочетат от всички!!!

В темата РАЗНИ има 11 подтеми ЧРД, като може да е една.
Има и тема Откраднат каяк, а мястото и е в Обяви
Ако ще има други спортове спокойно може тази тема да се измести и да е едното място където да са те.

В темата КАЯК има теми хайде на кръчма, ПРОДАВАМ КАЯК и Nelo- България .
На първата мястото и е в СРЕЩИ, а на другите в ОБЯВИ.

Иде ред и на любимата тема ТУРИЗЪМ.
Айде на Беглика!, Язовир Искър, Язовир Пчелина Радомирско и ред други подобни,
са все теми които в по-голямата си част са превърнати в УГОВОРКИ ЗА КАРАНЕ,
вместо да има някаква информация или преживяване в тях.
Любимата ми подтема я знаете и няма нужда да я пиша и обсъждам :D .
Няма ли да е по-добре, да няма теми като Туризъм по Велека , Ропотамо и Камчия,
а за всяка река да е отделно, защото иначе почват да се повтарят? Например има и тема Река Камчия
Също така теми като Воден поход по Тунджа 2009, 19-22.09.2009, График на TID 54 - 2009 (Германия - Делтата),
Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009, Дринска - регата 01-04.05.2009, Воден поход по река Огоста 20-22.03.2009. и
Наредбите за Искара, Осъм и Камчия, да отидат в График на походите, а тя ако трябва да е на първата страница.

В Екипировка има 4 теми за гребла и една за ......... СКИ!!!.

В Обяви има много стари обяви изгубили давност.

Във всяка тема има бутон Докладвай, но 99% съм сигурен че никой не го е ползвал.
Всеки може да сбърка и да напише нещо където не му е мястото, а ние можем да помогнем на Администраторите да го поправят!

Преди да продължите да пишете, прочетете темата ПРАВИЛА!!!

Та това са моите забележки и предложения.
Според мен ако се обърне внимание на тях ще е по-лесно и по-прегледно ползването на форума.
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: white water

Post by petkan »

Човече, гласувам ти да си новия модератор. Уволняваме досегашните, в това число и моя милост, и назначаваме човек, който наистина действа. Като гледам си направил нещо дето никой скоро не е постигал, а именно да минеш през темите и да отсееш бурените и откриеш десетте разлики.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: white water

Post by manev »

Кольо ...че ни тепат скоро :mrgreen:
Момчета наистина работим по върпроса, дайте ни 1-2 седмици. Просто в момента на главата са ни Новата версия на сайта, Сайта на БКО и подредбата на Форума. С Кольо тия неща ги правим в движение и през чатовете. Разбрали сме се да седнем на по 5-10 бири и да го оправим.
Ще се делне уайтуотъра, туризма и другите дейности.
Вие можете да кажете какви под директории да има в тях ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: white water

Post by genius »

Не може ли, като има анкети,при влизането във форума,
всеки по веднъж да минава през тях и да се гласува задължително?
Не. И на принципна и на техническа основа. Ако почнем да се задължаваме с глупости до никъде нема да я докараме.

Иначе донякъде имаш право, но аз бих подходил по друг начин към проблема. Всъщност сега има прекалено много, прекалено специфични раздели и когато трябваше да пусна анкетата за сайта на БКО, нямаше подходящ раздел. Трябва да намалим разделите да са по-общи и нещата ще се получат.

И наистина с Манчо го правим, ама по скайп ми се изписа писалото и ще седнем наистина пред компютър и ще ги разместим. За жалост нема да е тази седмица, защото по лекарско предписание не требе да пием газирано и да си стоим вкъщи.
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: white water

Post by manev »

Винце ?
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: white water

Post by genius »

нави ме :)
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: white water

Post by Pecata »

Pecata wrote:Не пречи да има и бутон - Празен вот/глас, за тези които не искат да гласуват.
От техническата част не разбирам, но това мисля че решава принципната.
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: white water

Post by petkan »

manev wrote:Кольо ...че ни тепат скоро :mrgreen:
Момчета наистина работим по върпроса, дайте ни 1-2 седмици.
За Кольо не знам, ама ти обикновенно боя си го изкарваш с честен труд. ;)

Не виждам каква е връзката между сортирането на темите във форума и правенето на на новия сайт, ама хайде - ще видим какво става след седмица, две.

Иначе съм съгласен, че е малко пресилено да не можеш да влезнеш във форума докато не гласуваш за нещо. Понеже демокрацията определено не е най-добрата форма на управление май е време да спираме анкетата и да правим говорилня. Така де, след една-две седмици. :)
Post Reply