white water

За сайта, форума и келешите

Moderator: vandobrev

Какви теми да има във форума

само свързани с водните спортове
10
50%
най-различни
10
50%
Не мога да прецения, или имам идея която ще спомена в темата
0
No votes
 
Total votes: 20

petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

white water

Post by petkan »

Базирано на последните писания в туризъм/велосипедизъм, а и понеже вече има прецедент с музиката мисля, че е дошло време да се вземе решение от хората четящи и пишещи в този форум. Та въпроса е: да го оставим ли тясно профилиран, според заглавието му или като цяло да позволим дискутирането на произволни теми?

Аз съм за първото и ще кажа защо. Тук очаквам да чета неща касаещи каяк, реки или в краен случай някой от келешите. Все по-често минавам през теми, които са ми безинтересни или направо досадни, най-вече защото не отговарят на гореупоменатите критерии. С увеличаването на съфорумците нещата (от моята гледна точка) се влошават.

Та хайде казвайте какво да правим. Кольо, да направим ли анкета по въпроса? Мисля, че може и да е анонимна.
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: white water

Post by genius »

Добро утро,

Позволих си направо да ти отредактирам мнението, за да си има анкета в него.
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
milenishte
Posts: 142
Joined: 08 Dec 2007, 23:19
Location: София
Contact:

Re: white water

Post by milenishte »

Има компромисно решение - отделна категория за другите теми. Ако си спомням правилно при създаването на категория или форум, може да се каже дали мненията в тях да се показват в списъка с активни теми - т.е хем ще ги има, хем няма да се стига лесно до тях и съответно няма да досаждат толкова на неинтересуващите се от тях.

... щото ще е тъпо да си правим хиляда отделни форуми за всяка тема, която заинтересува част от холдинга... нека да си има някаква говорилня

така и така вече имаме една offtopic категория за Кайт, а в нея само един форум... да я преименуваме и да ползваме нея? Така Power Kite Zone ще си остане просто един от форумите в категорията.
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: white water

Post by petkan »

Кайт форума за мен е шум в пространството и не го чета. Предлагам да направим "говорилня" по анологичен начин. Така този който иска да чете неща касаещи само каяк, реки и т.н. няма да се спъва в теми, които не го засягат. Всеки който го сърбят ръцете да сподели безценните си мисли със останалия свят да се чувства свободен да цапа в "говорилнята".

Съгласни?
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: white water

Post by manev »

А всъщност е време вече да си подредим темите в правилните места за писане. Има някои теми които засягат повечето от нас и мисля че след като ги вършим заедно тия щуротии можем да ги коментираме. Част от пишещите тук не се ограничават само с една дейност и често привличат и другите към нея. Тъй че е безмислено да се пускат анкети а просто да се подреди кочината малко.
"Форумите на са точни науки" и мисля че винаги ще има забежки към други теми.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: white water

Post by kayaso »

petkan wrote: Предлагам да направим "говорилня" по анологичен начин. Така този който иска да чете неща касаещи само каяк, реки и т.н. няма да се спъва в теми, които не го засягат. Всеки който го сърбят ръцете да сподели безценните си мисли със останалия свят да се чувства свободен да цапа в "говорилнята".

Съгласни?
Подкрепям. Форума трябва да е с приоритет КАЯК.
Всичко останало - в говорилнята, защото няма лошо, хората от средите да споделят и други неща от които се интересуват. Когато има ред , е лесно и няма досада.

Предлагам темата "разни" да се махне от раздел ККХ и директно да се премести в говорилнята!
И още нещо - в раздел ККХ има тема "СРЕЩИ".Предлагам нея/ако я намирате за важна и необходима/, да я преместите в раздел 'НОВИНИ" Там и без това е пълно с подобни...
rimohit
Posts: 324
Joined: 11 Jul 2008, 16:39
Location: Бургас-Стара Загора-в каяка

Re: white water

Post by rimohit »

Аз се чудя кое е по близко да заглавието на форума white water
А)Сърфиране в разбушуваното море (сърф , каяк, и.т.н)
Б)Рафтинг с "плондер" в разпенена река
В)Спокойно и лежерно гребане в някой язовирче като тепсия с каяка ..походи и т.н.

:)
почетен член "вся остальная непиювшая сволочь..." :D
blue
Posts: 47
Joined: 18 Aug 2009, 16:09
Location: София

Re: white water

Post by blue »

Въпреки, че съм абсолютно начинаещ и във водните спортове и във форума, ще се осмеля да кажа - допада ми да има и други теми, хубаво е само да са обособени... както казаха вече и другите - в отделни категории. Този форум е в известна степен и място за запознаване на интересуващите се от основната тема, ама що за запознаване би било ако не можем да говорим за нищо друго?
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: white water

Post by vandobrev »

petkan wrote:Кайт форума за мен е шум в пространството и не го чета. Предлагам да направим "говорилня" по анологичен начин. Така този който иска да чете неща касаещи само каяк, реки и т.н. няма да се спъва в теми, които не го засягат. Всеки който го сърбят ръцете да сподели безценните си мисли със останалия свят да се чувства свободен да цапа в "говорилнята".

Съгласни?
За мен това е правилното решение.Съгласен съм с Петко :!:
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: white water

Post by petkan »

manev wrote:"Форумите на са точни науки" и мисля че винаги ще има забежки към други теми.
Всичко е точна наука, дори на пръв, а понякога и втори поглед да не изглежда така. ;)

Цялото подреждане на този свят няма да ни спаси от нашествието на другите теми. Особенно когато сезона не е подходящ за лодкарска дейност, хората се впускат да пишат за това което им е интересно в момента. Нека форума за каяк си остане такъв. Аз лично няма да страдам особенно ако в него не се пише чак толкова често, стига тук да се намира правилната информация.

Говорилнята може да/ще се намира на същата главна страница и така няма да се налага отварянето на различни линкове. Темите които не са за каяк ще преместим там и всеки може да се развихри колкото му душа иска.
Post Reply