Обяви във форума

За сайта, форума и келешите

Moderator: vandobrev

Post Reply
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Обяви във форума

Post by Pecata »

peter46 wrote:Продавам туристически -двойка -каяк POUCH-в отлично състояние,обурудван с две гребла,шприцка,две шалтета/може и с двуместна палатка.Идеален за туризъм и риболов.ЦЕНА-ПО СПОРАЗУМЕНИЕ!За контакт -GSM-0887794604-намира се в гр.ВИДИН. :sebastian: :thumbup: :orcscheers:
nikopld wrote:Дай малко инфо а и някоя снимка
peter46 wrote:Ами обадете се на посочения мобилен телефон за да се свържете директно с човека,който продава каяка-аз просто правя услуга като пускам обявата, защото човека не разбира нищо от компютър.
peter46, няма да е лошо първо да напишеш в профила си от къде си. (От известно време е задължително)
Обявата си я пуснал все едно ти продаваш каяка, а пояснението че не е твой и правиш услуга идва с малко закъснение.
За това не започвай поста с "Ами....", а се опитай да одговориш на nikopld.

Това ме накара, да побликувам условията за пускане на обяви от един друг форум.
Ако сметнете че са добри, коректни и ще са в полза, предлагам да ги включим и в нашия форум!
Променил съм продуктите с подобаващи за нас, а някои съм заменил с .......
Също така предлагам темата "Обяви", да се премести на начална страница. Така ще е по-удобно за всички и особенно за нови членове на форума.

Всяка обява трябва да разполага със следните точки:

1. Заглавието трябва да съдържа вида на обявата, както и краткото име на продукта
- Пример: Продавам каяк Pyranha Burn
- Пример: Купувам каска Pro-tec Ace Water
- Пример: Заменям .........
- Пример: Загубено гребло Prijon - Rim Ardech
- Пример: Откраднат ..........
- Препоръчително: Думите "Купувам", "Продавам", "Заменям", "Загубено" и "Откраднат" могат да стоят между [ ]. [КУПУВАМ], [ПРОДАВАМ], ....

2. Цена на продукта. При намаляне на цената, запазвате старата такава без да я триете.
Важи за "Продавам" и "Купувам"!

3. Населено място в което се намира продукта/продавача
- Пример: София

4. Варианти за връзка с продавача
- Пример: телефон, skype, лично съобщение

5. Кратко описание в свободен текст на продукта който се продава или купува.
- Пример: Продава се каяк Pyranha Burn на 3 месеца, закупен от ........... Използван е 2 месеца, има леки следи от употреба. Модела е ..... и разполага с ........, както ...... Цветът на корпуса е червен. Оставаща гаранция към магазин X (вече има и такива)- 9 месеца. ......................

6. Работа с куриер
- Пример: Изпращам с куриер до всяка точка в страната с опция "отвори преди да платиш".
- Пример: Не работя с куриер, обявата валидна само за с. Черни Осъм

7. Качване на РЕАЛНИ снимки (или поставяне на линк към такива)
- Пример: Дори устройството да е абсолютно ново, не се толерира игнорирането на т.7 от правилата. Ако трябва ще снимате неразпечатана опаковка, но снимки трябва да има.

Забранява се:
- Публикуването на обяви, които НЕ са свързани с каяка
- Вдигането на обявата нагоре чрез мнения на автора, по-често от веднъж на 3 дни.
- Писането в обявите без да имате пряко отношение или интерес към тях.
- Коментари и упреци относно цената на продукта без да имате конкретно предложение.

Неизпълнението на тези правила, ще доведе до мигновеното изтриване на вашият коментар. При системна проява, ще бъдат наложени по-строги мерки спрямо потребителя който ги нарушава.

Екипът на Каяк Келеш Холдинг си запазва правото да добавя, променя или отнема каквото и да било от по-горе написаният текст!
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Продавам КАЯК

Post by genius »

Пеца, не формализирай толкова :)

Лично на мен ми е писнало от тинейджъри комплексари със сайт. Повечето форуми напоследък имат повече забрани отколкото съдържание. Смятам че ние не сме стигнали дотам, да си обиждаме посетителите.

Така че правилото предлагам да си остане: Ако решим, ще ви изтрием мнението. Може и да попсуваме


:therethere:
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: Продавам КАЯК

Post by Pecata »

Тук не става въпрос да се обиждаме. Поне според мен, колкото повече информация има за дадено нещо, толкова по-добре.
Нужно ли е да проведа половин часов разговор по телефона, за да разбера нещо което мога да видя на 2-3 снимки с подобаващо инфо?
А правила все трябва да има някакви иначе настъпва - http://www.youtube.com/watch?v=cBojbjoM ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false; :D . :rockon:
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Обяви във форума

Post by graf_bezuhoff »

Нека дискусията се пренесе на чисто в подобаващия раздел.
chakalov
Posts: 1
Joined: 08 Sep 2021, 09:46
Location: Хасково

Търся да закупя сглобяем каяк /двойка/

Post by chakalov »

Търся да закупя сглобяем каяк /двойка/. Сит он топ от типа Каяк Point 65 Tequila. Цена по договаряне.Телефон за връзка 0877780740.
Post Reply