Струма - Каскадата

Жизнено важни промени по трасетата.

Moderator: graf_bezuhoff

Locked
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Струма - Каскадата

Post by manev »

Респект към хората които отрязаха дървото на "2 от 4" оказа се че заради леката травмичка на бях минавал от там над 2 месеца. Съответно бях изненадан когато дойде ден пак да мина от там, но хората си мислили че всички знаят и никой не ми беше казал.
Сега има ново заиграване с дърво, този път на каскадата. Малко след центърта на бързея е паднал огромен клон в едно от десните обратни течения. Стърчи и във самия бързей но мисля че се заобикаля. Минавахме в ляво с Филип но при захода от горе като погледнеш в дясното минаване стърчащите клони всяват известно количество паника и смут че ще те завлече водата там. Трябва да го махнем този уикенд. Както и поредните остатъци от отрязани дървета на "каякарската поляна"
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Струма - Каскадата

Post by genius »

Светльо и Ванката махнаха дървото на "2 от 4" :) Голямо мерси и от мен, все нещо ми се пречкаше...
Освен да им звъннеш да махнат и другото :)))
Шегата на страна, аз съм готов за един ЛеЛински съботник този уикенд
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Струма - Каскадата

Post by Lubo »

Аиде и дървото на каскадата вече го нема(Благодарение на Чичо Свелио и Милски) таче лъзгате се на спокоиствие по каскадата :mrgreen: и не забравяте че трябва да почерпим горе посечените личности за добре сваршената работа ;)
Svetlio
Posts: 194
Joined: 05 Dec 2007, 21:07

Re: Струма - Каскадата

Post by Svetlio »

Няма страшно ние сме към горското вече.
Чудясе за благоевградска какво ще правим.
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Струма - Каскадата

Post by Lubo »

За благоевградска без дърворезачки и мулета да извлачват дървения материял маи нема да стане а мойе вмвсто мулета чичо манчо да тества двоиното на машината :mrgreen:
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Струма - Каскадата

Post by MILS »

Абе дали пак една студена зима няма да накара бай Мангал и друйина да си посаберат безплатни и безопасни дарва от таз река.
Locked