Неопренови боти

Статии, полезни съвети и обяви

Moderator: vandobrev

User avatar
greenhorn
Posts: 442
Joined: 11 Apr 2010, 10:54
Location: Троянско

Неопренови боти

Post by greenhorn »

Някой пробвал ли е на Диел ботите? Видях ги в Спортдепо в София, високите са 35 лв, изглеждат ми читави, има и ниски. Някой да има впечатления? Главно ме вълнува да не се разшиват по шевовете, както стана с настоящите ми Prolimit.
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Неопренови боти

Post by graf_bezuhoff »

Първите ми боти бяха на Диел не знам дали сегашните са същите. Моите изкараха 3 години, но предимно на бавни води. Скъсах ги на събора 2010 на стълбите, защото са ми широки малко и се усукаха и казаха прас. Иначе можеше и досега да съм с тях.
Въпреки, че Хико ми топлят повече и с лепките съм сигурен, че няма да ми изпаднат. Както казах Диел ми бяха леко един номер по-големи.
Помисли и за тези: http://sunnyx3m.com/eshop/neopren/839-b ... -boot.html" onclick="window.open(this.href);return false;. Близо е до кръчмата и Кольо ги ползва, май.
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Неопренови боти

Post by genius »

Мда, аз ползвам такива (bare) и не са лоши.
Иначе виж дали на Диел им е достатъчно твърда подметката
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: Неопренови боти

Post by Pecata »

http://www.whitewater-bg.org/forum/view ... 8&start=30" onclick="window.open(this.href);return false;
Виж на Миро ботите. При добро желание може да ги видиш и на живо.
User avatar
greenhorn
Posts: 442
Joined: 11 Apr 2010, 10:54
Location: Троянско

Re: Неопренови боти

Post by greenhorn »

На Миро ботите ги знам, дори бях карал с тях Стара-та, но са ми много дебели като подметки. Ок са за ходене, но примерно за родео врътките малко в повече идват като дебелина.
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Неопренови боти

Post by minimiro »

Ми малко диетка, да ти отслабнат стъпалцата и ш'се изравнат нещата :rolling:
User avatar
greenhorn
Posts: 442
Joined: 11 Apr 2010, 10:54
Location: Троянско

Re: Неопренови боти

Post by greenhorn »

Взех си тези боти на Диел, за 35 лв от спортното депо. За тези пари мисля, че са доста добре направени, подметката е оптимална, хем е добра дебелина, хем не е много твърда. От дебел неопрен са, на око е някъде 4-5 мм. Подразни ме, че не са с цип, нямат и някаква пристяжка, но пък ми лепнаха добре на крака.
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Неопренови боти

Post by genius »

greenhorn wrote:Взех си тези боти на Диел, за 35 лв от спортното депо. За тези пари мисля, че са доста добре направени, подметката е оптимална, хем е добра дебелина, хем не е много твърда. От дебел неопрен са, на око е някъде 4-5 мм. Подразни ме, че не са с цип, нямат и някаква пристяжка, но пък ми лепнаха добре на крака.
Т'ва с "пристяжката" може да се окаже проблем :)
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
greenhorn
Posts: 442
Joined: 11 Apr 2010, 10:54
Location: Троянско

Re: Неопренови боти

Post by greenhorn »

Мина ми през главата това ... може да ми ги събуе нейде водата, или да ми се изкриви и да ми дойде подметката отстрани. Накрая ще ги побългаря и ще им сложа от старите ;)
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Неопренови боти

Post by genius »

greenhorn wrote:Мина ми през главата това ... може да ми ги събуе нейде водата, или да ми се изкриви и да ми дойде подметката отстрани. Накрая ще ги побългаря и ще им сложа от старите ;)
Може и като rimohit, с две врътки скоч през средата :)
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
Post Reply