Къмпинг и транспорт

Статии, полезни съвети и обяви

Moderator: vandobrev

kris
Posts: 62
Joined: 25 Jan 2011, 12:57
Location: sofia
Contact:

Re: Къмпинг и транспорт

Post by kris »

http://www.pinguincz.cz/en/stany-detail.php?ID=27" onclick="window.open(this.href);return false; Манчо вече смених две такива палатки за 12 години. Това е идеален съчетание между удобство и лесно обслужване.Аз Аги и наща челяд се настаняваме перфектно.От една страна келешчетата са ти под ръка ,а от друга ви дели предверието.Комбинирано с една елементарна тента , която ако има нужда я опъваш пред палатката, получаваш повече от всичко необходимо.
бързи, бавни лодки..........цаката му е гребане
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Къмпинг и транспорт

Post by manev »

Мдааа Крисс много точно дефинира какъв ми е проблема :) Вече като видя обява за автомобил или нещо дето трябва да му дебна състоянието и се изприщвам :)
Пингвинска палатка имам вече 5 години. Тази която си я пуснал е с по тънкото покритие но съм сигурен че ще издяни. Като я гледам и добре са измислили рейките. Това с бусчето май се очертава най оптимално а и не закачаш на него къща та можеш да се местиш. Ако се изхитриш и като наш Чачо да му боднеш едно локално парно вътре би трябвало да си непобедим :)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Къмпинг и транспорт

Post by minimiro »

Ето Манев
намерих идеалното решение

kris
Posts: 62
Joined: 25 Jan 2011, 12:57
Location: sofia
Contact:

Re: Къмпинг и транспорт

Post by kris »

абе тва е много хубаво ама е за стандарта на швейцарски пенсионер :mrgreen:
бързи, бавни лодки..........цаката му е гребане
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Къмпинг и транспорт

Post by minimiro »

ееее вие угодия немате да е убаво, да е компактно, да е гъвкаво решение са па и скъпо ви било :lol:
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Къмпинг и транспорт

Post by manev »

това си заслужава да инвестираш в него само за мига в който най-лакомия Сръбски митничар ти каже "отвори задния капак да ти преровя багажа и да ти кажа кво ми трябва от него" :D :D :D
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
nikopld
Posts: 42
Joined: 11 Feb 2011, 00:04
Location: Пловдив

Re: Къмпинг и транспорт

Post by nikopld »

Аз пък съм намислил друго......Имам едно Дукато с Пирамида (за дограма)в каросерията отзад която свалям за 7-8мин.Та идеята ми е следната...Свалям си аз пирамидата и на нейно място качвам една каравана 3.20-3.30 ,на която предварително съм махнал ходовата част и съм оставил само шасито....Качването и свалянето на караваната отнема също толкова време,но като отида на къмпинга си е свалям от каросерията и мога да отида до магазина с Фиат-а....Идеята е да не е влача като ремарке,не ми трябва и категория за нея ,а и да не говоря че като ремарке няма да мине от там където може да мине ако е качена на каросерията :D
Писането на Български с латински букви е като писането с лайна по стената-чете се но е гнусно.......
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Къмпинг и транспорт

Post by manev »

това съм го виждал в Словения изпълнено "фабрично" на един стар "транспортер" ...някви холандци може би..
доста симпатична идея ...ама пак ще стане на парчета докато го закараш по нашите шосета ;)
Законово не мисля че се води трансформация на автомобила но е чудесен повод да се заяждат компетентните органи с тебе.
Ако се окаже обаче трансформация !!! е възможно да си причиниш болежки ...
Заради онези с Порше кайените-баничарки по едно време заради несъответствия от този род ти лепваха акт, спират колата от движение и ти предизвикваха данъчна проверка ...не вярвам да се е променило ... така че внимавай да не ти се наложи да поживееш по дълго в тая каравана :D провери преди да режеш и монтираш
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Andy Iron
Posts: 25
Joined: 05 Dec 2011, 00:23
Location: Русе

Re: Къмпинг и транспорт

Post by Andy Iron »

Пускам въпросът тук, тъй като темата е за транспорт, а именно: някой пробвал ли е да транспортира каяк по този начин? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Attachments
10314686_704631902990513_3145179146953664787_n.jpg
Post Reply