Смяна на маншони

Статии, полезни съвети и обяви

Moderator: vandobrev

User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Смяна на маншони

Post by genius »

Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Смяна на маншони

Post by kayaso »

ееегати забавата! много сложно бе!
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Смяна на маншони

Post by genius »

Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Смяна на маншони

Post by kayaso »

По-лесно е да си изпратя якето в Бургас, на човек който се занимава с това и го прави добре.
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: Смяна на маншони

Post by Pecata »

Ремонт на маншони се извършва и във Варна, в един магазин за водолазно оборудване. Магазина се казва "Посейдон" и се намира на кръстовището на ул."Братя Бъкстон" и бул."Чаталджа" (от дясно на веломагазин "НИКО").
http://maps.google.bg/maps?saddr=43.216 ... 8&t=h&z=18" onclick="window.open(this.href);return false;
Вече даже е проверено как се справят - Дариел си смени маншона на врата на сухия костюм. Аз мисля, че добре е направено, но нека и Даро да сподели мнение. Мисля че ремонта е 40лв. - 20 за маншона (ако нямате ваш) и 20 за труд.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Смяна на маншони

Post by manev »

Пеца не разбрах те имат ли маншони ???
Защото 20 лв. труд за смяна на маншон който с липсата си обезсмисля яке за 500 лв. си е направо подарък ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: Смяна на маншони

Post by Pecata »

Да, предлагат и техни. Даро мисля че е с техен. Ако си спомняш, бях ти казал да си пратиш якето. 8-)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Смяна на маншони

Post by manev »

Pecata wrote:Да, предлагат и техни. Даро мисля че е с техен. Ако си спомняш, бях ти казал да си пратиш якето. 8-)
ами ако не те домързи тия дни мини през тях и ги питай какъв има ресурса с кво разполагат и какъв е реда да си прати човек нещата при тях.
Контакти също ще са нужни. За тия маншони доста често питат и ние им казваме ...има едни във Варна ...ама кво ...що ...ба лига ;)
после ще залепим темата да не пада надолу и така все на някой ще помогнем ..
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Смяна на маншони

Post by minimiro »

Да видим кво ше каже чиляка, ако не е навит да се занимава да посреща и изпраща екипировка, се си мисля че ако си изпратите екипировката на някой от нас тука, нема ча толко да ни се строши хатъра да я получим-занесем-земем и пратим обратно мисля си ;)
User avatar
greenhorn
Posts: 442
Joined: 11 Apr 2010, 10:54
Location: Троянско

Re: Смяна на маншони

Post by greenhorn »

Даро си смени на врата маншона, и в момента му сменят на ръцете, тъй като успя да скъса гумата и там:) На ръцете е по 20 лв на маншон.

Даро често идва и до София, може да вземе нечие яке, и да го върне, ако не е бърза работата, разбира се.

Агента с маншоните се казва Дамян Дамянов, 0888 322 175 му е мобилния.
Post Reply