Аптечка за Първа Помощ

Статии, полезни съвети и обяви

Moderator: vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Аптечка за Първа Помощ

Post by manev »

В събота тамън си бях тръгнал и намерих Ванката да стърчи на пътя много загадъчно. Поради този факт спрях, защото принципно местото му беше в реката, не на пътя. Секунди след това разбрах причината за неговото преждевременно излизане. Определено Струма се беше опитала да го обезобрази и да остави траен подпис върху лицето му. Както и да е, станалото станало. Ванката съвсем спокойно ме попита дали имам случайно салфетка, че да се избършел :D съзирайки раната дето си беше направил на носа му казах "абе ти ако се погледнеш в огледалото съвсем няма да ми искаш салфетка". Бръкнах в багажника и отворих аптечката с идеята да намеря нещо в нея. Ами не намерих нищо освен една марля :( , факт от който побеснях, защото или някоя гад ми я е продал празна или някой идиот се е възползвал от нея без да знам.
Тук е ред "народния" снабдител да предложи добра оферта или някой ако има инфо къде се продават такива "мини Аптечки" да каже. Също така ви съветвам да си отворите багажниците и да проверите и вашите аптечки, защото в мойта липсваше даже и "презерватива".
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Първа Помощ

Post by kayaso »

има и в туристическите магазни
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Първа Помощ

Post by manev »

Я виж в твоя дали няма. Дай и цената за това
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: Първа Помощ

Post by Pecata »

manev wrote:
Тук е ред "народния" снабдител да предложи добра оферта или някой ако има инфо къде се продават такива "мини Аптечки" да каже. Също така ви съветвам да си отворите багажниците и да проверите и вашите аптечки, защото в мойта липсваше даже и "презерватива".
С няколко години закъснение и аз да се включа в темата. :lol:
Не е ли по лесно да се отиде в аптеката, да се закупят нещата които липсват и да се поставят в автомобилната или каякарска аптечка?
А може да се добавят и други неща. Също така не забравяйте, че лекарствата имат срок на годност и трябва периодично да се подменят!
Last edited by Pecata on 08 Feb 2012, 00:28, edited 1 time in total.
User avatar
POLINA
Posts: 154
Joined: 06 Dec 2007, 14:48
Location: София,Козлодуй, Стара Загора
Contact:

Re: Първа Помощ

Post by POLINA »

Абе тая пролет Макаров извади неква много компактна водонепромокаема мини аптечка от лодката си . Един от техните ескимотира и си разцепи нослето доста красиво та го по закрепихме изкара така до финала и после е ясно Кресна и няколко шева. Та не е зле поне един от групата да има една такава в лодката особено като ходим на Арда например кадето логистиката е далеч. Аз отдавна се каня да си взема и май сега е момента.
Когато нищо не е сигурно, всичко е възможно!
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Първа Помощ

Post by manev »

в лодката на Филип има ;) момчето откакто пуснахме тая тема се снабди с такава при първа въжможност.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Първа Помощ

Post by manev »

ще преместя темата след малко че сме я изтървали
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Philip
Posts: 115
Joined: 06 Dec 2007, 10:43
Location: София
Contact:

Re: Първа Помощ

Post by Philip »

Да,най-накрая рещих да си купя и вече лодката ми натежа с още 300 грама :D !Та при мен вече има,дано не ми се налага да я използвам!Междо другото аз си я купих тази специално от Унгария,така си се продаваше готова и най-вече компактна!Затова и си я всех!Но мисля че е полезен атрибут!
Svetlio
Posts: 194
Joined: 05 Dec 2007, 21:07

Re: Първа Помощ

Post by Svetlio »

Ти си здрав така че 300г колко па да са.
Philip
Posts: 115
Joined: 06 Dec 2007, 10:43
Location: София
Contact:

Re: Първа Помощ

Post by Philip »

Ха,е па здрав,здраж колко да съм здрав!Но да 300гр няма да ме убият определено!
Post Reply