Импрегниране на сух костюм - как ?

Статии, полезни съвети и обяви

Moderator: vandobrev

User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Импрегниране на сух костюм - как ?

Post by minimiro »

Те не смогват да доставят вече бра'чед, аз съм заявил 2, края на Октомври чакаме доставка
ged
Posts: 4
Joined: 30 Sep 2013, 00:18

Re: Импрегниране на сух костюм - как ?

Post by ged »

сега е момента да попитам, магазин посейдон имат ли интернет страница ? и дали някой може да ми покаже снимка на техен костюм ?
харесал съм си жилетка на NOOKIE RIVERMONSTER 70N BUOYANCY JACKET предвид факта, че съм има няма 90 кила. забележки към жилетката ?

и в този ред на мисли искам да споделя, че gore-tex a представлява 100% полиестер като първи слой, 2 ри слой еднопосочната мембрана е от втори материал и третия слой от трети материал. всичкото това се нарича gore-tex.

Принципно гледам разни костюми в ибей и твърдо няма да им дам тия цени дето искат там. даже гледах цените на gore-tex a за да си внеса плат и да импривизирам. някой Софиянец с такъв костюм за да видя какво представляват, пипна с ръка, и етц ?
User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: Импрегниране на сух костюм - как ?

Post by anastas_peykov »

Не се занимавай с импрегнаци, шев и кройки и другите му темподобни глупости дето ти се въртят в главата. Ше хвърлиш пари на вятъра и накрая пак ше идеш и ше си купиш туй квот трябва. Ти първите пари като гледам си ги хвърлил вече. По принцип каякинга не е евтино занимание и ако ме слушаш мен ,като за начало си купи един неопрен и едно евтино яке и дерзай с тях. Пък събирай пари и полека лека ще си накупиш екстрите които ще оцениш в последствие подобаващо.

ПП. То един неопрен и едно яке няй глупавото ще ти додат на цената на един сухкостюм истински втора употреба. Лошото е че не си от варна и не може да пробваш и избираш.
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Импрегниране на сух костюм - как ?

Post by minimiro »

Посейдона... де да знам, чак да има сайт съмнява ме...
Как изглеждат костюмите? Е ни отборно с екипното облекло ;)

В бея предполагам гледаш нови костюми от по неколкостотин паунда... ма не четете като ви пиша... сухите костюми в посейдона са по 200 лъва.
Проверени, с подменени маншони ако някъде има нещо проблем. Зависи какъв ше случиш в смисъл по-запазен или по захабен, виждал съм и практически чисто нови, виждал съм и по-употребявани... но в края на крайщата това не е магазин за нови и като дойдат 5-10 костюма, от твоя размер я има една-две бройки я не...
Мисля тука е момента да вметна, че не, ние не ги продаваме, гледаме да открехнем другарчетата на нещо добро и на далаверка. В София незнам, в Стара загора има, в Смолян съм пращал. Като морски град, тука рибарите дето полудяват със Сафрида, сичките са нагласени. Те са ни и основната конкуренция, изкопуват ги като топъл хляб.

Но да излезеш сух от водата - безценно :rolling:
Attachments
CIMG1612.JPG
User avatar
greenhorn
Posts: 442
Joined: 11 Apr 2010, 10:54
Location: Троянско

Re: Импрегниране на сух костюм - как ?

Post by greenhorn »

Ако се вдигна към Струма или ако дойдеш към Вит-овете или Видима мога да ти покажа на живо такъв костюм, я ми пиши едно лично да се знаем кой кой е.
A на снимката гледай сините, този с фулфейса е предател и е с яке и панталон, макар и робсън;)
За жилетката - не е ли множко това 70N, и 50 ти е достатъчно. Да не се окаже прекалено тумбеста, или да ти опира в братичката като се наведеш?
Post Reply