Трофи 2012 г.

Moderator: vandobrev

kris
Posts: 62
Joined: 25 Jan 2011, 12:57
Location: sofia
Contact:

Трофи 2012 г.

Post by kris »

Има ли яснота колко маймуни ще бъдем
бързи, бавни лодки..........цаката му е гребане
kris
Posts: 62
Joined: 25 Jan 2011, 12:57
Location: sofia
Contact:

Re: Трофи 2012 г.

Post by kris »

Ако няма наличен шофер аз съм намерил (проверен човек-малко яде ма много пие и горе долу винаги ме намира)
бързи, бавни лодки..........цаката му е гребане
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Трофи 2012 г.

Post by manev »

аз, ти, Боре и Вальо, Ицо (Ст. Загора) - Моторизирани
Светльо, Петя, Калина, Дидо, Пламен, Вяра и още Една нейна позната - ВелосиПедали ...
В пространството се сещам за още хипотетични като:
Марто, Тоушек, Людмил Тодороф, Стоьо и още 30 - на човека мераклии :)
Муцев също може да се включи ... ако му се включва ;)

До тука в Буса трябва да натъпчем четири мотора, едно Атв и десетина колела за да ги закараме до Момчиловци ... плюс багажа. Мисля че нещата са на ръба на възможното и вече ще трябва още един шофьор за моя Нисан или буса на Ицо.
Светльо да каже в колко часа е срещата насред Асеновград за да зарежем колите и да се прекачи народа в наетия бус в посока Момчиловци.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
kris
Posts: 62
Joined: 25 Jan 2011, 12:57
Location: sofia
Contact:

Re: Трофи 2012 г.

Post by kris »

Не е необходимо да се взима втори шофиор, просто единия бус след като остави багажа в момчиловци се връща в асеновград и шофиора му ще се качи с останалата група с наетия автобус.Това може да съм аз и с моя бус
бързи, бавни лодки..........цаката му е гребане
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Трофи 2012 г.

Post by manev »

Да това също е вариант и изисква едните да стигнат по-рано ... но в крайна сметка изсипят ли се всички "играчки" в Момчиловци и там не остане нито един наш автомобил ... проблема е решен ;)
сега за маршрута ...
Имам амбицията тая година де не се налага цял ден да носим мотори и колела на гръб по класическата схема през третия ден :) Предлагам тая щуротия дето се опитваме да пробием от яз. Кърджали в посока с. Мостово ако не видим ясен път (което е сигурно) да я заменим с връщане по десния бряг на р. Арда.
Демек :
1 ден - Момчиловци- Баня (с. Гълъбово)

2 ден - с. Гълъбово с. Латинка (левия бряг) нулата на язовира и от там с. Китница и наопаки към Ардино и вец. Бели Извор ... демек пак към баня. ..малко помощ ще трябва от буса за колелата ...

3. Гоним посока Давитково или х. Момчил Юнак - вр. Свобода от там към Загражден и на разклона (за белица) в ляво по билото по посока Кръстова Гора и надолу към Мостово ( част от това сме го карали и става)

4 ден е ясен ... пребити уморени и изтрепани от Мостово в посока Асеновград по черния път през Добростан и надолу към манастира ... и съответно на Петрола в центъра БИРА :) :)


само над Гълъбово мисля че няма да пробием с АТВ-то ..но предишния ден ако не се мотаме със снимки и закуски по никое време може спечелим време и да потърсим заобикаляне на кривата пътека ;)
Търсете все пак тракове или по скоро карти ... за мене по маршрутите няма въпросителни и общо взето съм ги захождал ... но все пак съм известен с бедстването насред нищото :)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Трофи 2012 г.

Post by vandobrev »

Ясно е май на къде отиват нещата-нещо подобно може да изглежда буса:

Image
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
kris
Posts: 62
Joined: 25 Jan 2011, 12:57
Location: sofia
Contact:

Re: Трофи 2012 г.

Post by kris »

Ако остане варианта за яз.Кърджали ,това което виждам като пътища за Мостово са през Женда и Паничково, поне на моите карти.Един въпрос към всички: има някой мерак да пътува в петък на обяд в моя бус, тъй като аз трябва да си закарам АТВто до Момчиловци и след това да върна буса до Асеновград.В буса има място и за някое и друго колело.
бързи, бавни лодки..........цаката му е гребане
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Трофи 2012 г.

Post by manev »

kris wrote:това което виждам като пътища за Мостово са през Женда и Паничково,
:D :D :D
manev wrote: Имам амбицията тая година де не се налага цял ден да носим мотори и колела на гръб по класическата схема през третия ден :)
Вервай ми не става :D :D питай Боре как се носи мотор на гръб през две поредни дървета на по метър едно от друго :D Пътя е хубав но м/у х. Сини връх и Мостово влиза в туристическа пътека с остър страничен наклон на 1500 м. надморска и с умишлено отрязани и бутнати дървета напряко ...
Има още един вариант там но срещнахме един който беше успял да си строши долната спирачка през някакъв скален ръб ...само и само да не падне в дерето долу :shock: Корава работа е там и не случайно е на Бай ти Тошо любимия ловен район.

През това време другите с помоща на Барутски се извлачаха с въжета в съседното дере :D
Остана само един вариант за минаване през Безводно който заходихме с Боре но предполагам че ще се лее пот и там ... дано има време да го пробваме тая година
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
doobrev
Posts: 7
Joined: 04 Feb 2010, 21:42
Location: sofiq

Re: Трофи 2012 г.

Post by doobrev »

с риск че ще ме псуват тоест въпреки че ще ме псуват
кой с кого и кога ще пътува
манчо кога да си докарам нещата за транспортиране
аз лично ако не намеря с кой ще стигна до Асенов Град с мята кола и ще тръгвам след края на работният ден
User avatar
doobrev
Posts: 7
Joined: 04 Feb 2010, 21:42
Location: sofiq

Re: Трофи 2012 г.

Post by doobrev »

а да и четвъртък на кръчмата си е късничко за уточняване
Post Reply