Рафтинг по р. Въча

Moderator: vandobrev

Post Reply
User avatar
DragonFly
Posts: 33
Joined: 05 Jun 2008, 12:50
Location: София
Contact:

Рафтинг по р. Въча

Post by DragonFly »

Здравейте отново! Вчера направихме последният рафтинг по река Въча за живота си. След две седмици ще залеят долината за пълненето на язовир Цанков камък. Природата е унищожена, реката тотално прочистена от биомаса, склоновете също. Беше едно приятно двучасово спускане с гумотекса. Този път всички бяхме екипирани. Преди стената има тунел, който отвежда водата и излизането става в завоя преди това. Малко мъчно ми стана, защото това вече няма да го има, а реката е доста приятна за плаване :(

Последни дни остават за ентусиастите, които желаят. Естествено предварително огледахме цялата река, за да знаем какво ни очаква. Ето това е от мен:

Image
Image
Image
Image
Image
Sometimes I feel like there's got to be more
User avatar
DragonFly
Posts: 33
Joined: 05 Jun 2008, 12:50
Location: София
Contact:

Re: Рафтинг по р. Въча

Post by DragonFly »

Ето и схема с тунелите на ВЕЦ-а:
Image
Sometimes I feel like there's got to be more
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Рафтинг по р. Въча

Post by vandobrev »

За толкова пари и планини ще бутнат,нещастници
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2854251
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
niki
Posts: 50
Joined: 05 Dec 2007, 19:20
Location: софия

Re: Рафтинг по р. Въча

Post by niki »

DragonFly wrote:Здравейте отново! Вчера направихме последният рафтинг по река Въча за живота си. След две седмици ще залеят долината за пълненето на язовир Цанков камък. Природата е унищожена, реката тотално прочистена от биомаса, склоновете също. Беше едно приятно двучасово спускане с гумотекса. Този път всички бяхме екипирани.
не знам какво разбирате под "екипирани",но на снимките ясно личи липсата на каски
----
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Рафтинг по р. Въча

Post by MILS »

Мислех и аз да го повдигна тоя въпрос ама след като и на други е направило впечатлени я админа да махне тая снимка:)
Post Reply