Ше ям ли бой?

Moderator: vandobrev

Post Reply
User avatar
DragonFly
Posts: 33
Joined: 05 Jun 2008, 12:50
Location: София
Contact:

Ше ям ли бой?

Post by DragonFly »

Пуснахме днес с рафт горното течение на Арда (от ВЕЦ-а), снощи валя, валя, ама пак малко вода имаше и голем зор видяхме, то не бе носене, не бе чудо. Сега се прибираме, че бяхме мокри, понеже не достигнахме по светло за около половин километър до дяволския мост и пресякохме реката, ама нема такъв филм с плуване и катерене и ко ли не. 8 часа ни отне, като на пролет това се взима с рафт за около 3-4 ч.

Още ли се събирате в четвъртъците в Спорко :?: :ugeek:
Sometimes I feel like there's got to be more
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Ше ям ли бой?

Post by manev »

не ти трябва бой, реката си те е наказала достатъчно. При условие че има идентична история по Арда и то по същото време на годината, незнам дали има смисъл въобще да коментираме. Горе на главите ви бяхме два джипа, един мотор и още известно количество колела и хора, които най-вероятно щяхме да ви ударим едно рамо.
Обаче ползваме форума да си чешаме езиците и пръстите, а не да си помагаме ;) Предполагам просто сте държали да си спретнете приключение и то да бъде истиско "преживяване". За жалост обаче реки като Арда не търпят да експериментираш с тях.
Всъщност на мене ми е интересно с каква лодка се набутахте вътре и колко човека се заиграхте там ? Събираме се в четвъртък винаги, така че може да минеш когато поискаш да обсъдим "световната конспирация"
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
DragonFly
Posts: 33
Joined: 05 Jun 2008, 12:50
Location: София
Contact:

Re: Ше ям ли бой?

Post by DragonFly »

Привет!

Значи утре ще гледам да намина...

Пуснахме я с Gumotex, бяхме 5 човека, счупихме и едно гребло, а резервното останало в лагера.

След като през цялото пътешествие се държах мъжки само накрая много се ядосах защото мъжете в екипажа, включаю и капитана започнаха да се карат, а светлината постепенно се стопяваше и предполагам съм била доста афектирана, ама не помня как съм им се разкрещяла да действат вместо да говорят, да зарежем лодката и да ходим пеша по левия бряг. А спряхме лодката на десния, абе изобщо... За мен обаче си беше хубаво изкарване, сигурно дълго ш има да разказват.

А вие да не би да сте ни видели от някъде, че голям резил... :oops: :oops: :oops:
Sometimes I feel like there's got to be more
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Ше ям ли бой?

Post by manev »

не, не сме ви виждали..
умишлено седяхме нависоко и надалече от реката за да не ни разваля дисциплината. Арда си иска доста внимание и май всички се научихме че не и е времето сега ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: Ше ям ли бой?

Post by Pecata »

Колко вода имаше в реката все пак?
Ние я мъчихме когато беше похода по Арда и имаше 5 куб/с,
вследствие на което всички камъни стърчаха и чакаха да ни пийнат от кръвчицата (особенно един по средата м/у две канари в началото на бързея преди въжения мост). :D
Ако и вие сте били на толкова вода направо се чудя как въобще сте се пуснали с рафт.
Last edited by Pecata on 24 Sep 2009, 09:54, edited 1 time in total.
User avatar
DragonFly
Posts: 33
Joined: 05 Jun 2008, 12:50
Location: София
Contact:

Re: Ше ям ли бой?

Post by DragonFly »

Повече беше, а и ние пускахме до дяволския мост, а не до долу. А то трябваше от моста надолу май да спуснем... Нямаме пийната кръвчица обаче. Само малко синки по коленцата от мъкнене и после от нощното преплуване на реката :lol: Паметно, направо срам. Аз днес ще се постарая да дойда до Спорко, стискайте палци. Към 6-7 часа дали ще има някой?
Sometimes I feel like there's got to be more
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Ше ям ли бой?

Post by kayaso »

глей ти, позната история! :D
varvarina_h
Posts: 2
Joined: 28 Jan 2010, 14:48
Location: haskovo

Re: Ше ям ли бой?

Post by varvarina_h »

За бой-незнам,но със сигурност бая време ще се сещаш за това! И от мен един съвет - много,много внимавай на Арда! :!:
Post Reply