Сит-ин в морето

Реки, описания и статии

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: Сит-ин в морето

Post by anastas_peykov »

http://webcache.googleusercontent.com/s ... ient=opera" onclick="window.open(this.href);return false;

Ммммм... садо-мазо ..това е яко
User avatar
DIDO VN
Posts: 33
Joined: 14 May 2009, 16:31
Location: varna

Re: Сит-ин в морето

Post by DIDO VN »

Като стана въпрос за садо-мазо, най голямото такова ще е морски тур през Август Голяма жега,големи вълни и изобилие всевъзможни скутери,джетове и какво ли още не в морето.
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Сит-ин в морето

Post by minimiro »

Бе мисла че малко се изф'рълихте тука..... летото поне тука в Варна, с месеци немаше грам вълна, капка дъжд не капна, то облаче се не показа камо ли бури мури и нам си кво.....
тва Юли и Август не случайно са отпускарските месеци щот е пек и спокойствие, ни водата ни въздуха м'ръда.....
Даже мисла си че е необичайно тва дет имА 2-3 дена спорадична вълна към края на август, и тоз септември дет също си покарахме на вълни.... миналите години тва време идваше чак октомври....

Пък и в края на крайщата, не мисла, че има разумни хора дет ше прецепат ала Калиакра -> нос Емине нали.... че да са толко навътре че кат видат че се мъти да не могат бързо и разумно да се оттеглят на сухото и да изчакат.....в края на крайщата тва се кара щот брега е готин за гледане.... дет вика Милс само ако има вълна влизането и излизането ше са малко по тегави, и ескимоското разбира се требе да е насън да те бутнат да ставаш с ескимотиране....

Останалото е дирене на белята щот колкот и да плуваш а преплувай 500-1000 метра влачейки натоварен каяк подире си.......

Но иначе и аз отдавна си го мисла....
или поне от горе да се тръгне и за 2-3 дена споко-споко да се огледа хубуу там Тюленово-мюленово каменец-маменец и т.н. палатки-малатки и да се стигне до тука....
Само първо тре'е напрайм един изпит нали по ескимотиране и най-сигурния човек да носи ракията......
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Сит-ин в морето

Post by genius »

Хихихихи.. не знам само тука ли да вметна.... Ама вие немахте ли забрана за влизане в морето, без да се обадите на компетентните органи
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
greenhorn
Posts: 442
Joined: 11 Apr 2010, 10:54
Location: Троянско

Re: Сит-ин в морето

Post by greenhorn »

То имаше предупреждение, ама ние последните гребания все от Балчик надолу ги правим (без да се обаждаме), нагоре не сме ходили отдаавна. Ама ако чуете по новините за торпилирани каякари от гранични, да не се чудите кои са ;)
User avatar
greenhorn
Posts: 442
Joined: 11 Apr 2010, 10:54
Location: Троянско

Re: Сит-ин в морето

Post by greenhorn »

Абе то забрана нямаше, само препоръка Преди с дългата лодка ме дърпаха, а сега с късата хич, явно им се види безобидна
User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: Сит-ин в морето

Post by anastas_peykov »

Абре вий осолените ,туй лято не ви видяхме очите. Добре че е Живко да ни пусне някоя клюка за вас. Миро как ше стане тоз туризъм по морето като вече и на речните походи не ходите. Ако продължавате с туй плацикане на плажа с тез детски легенчета за другото лято тъй ше набъбнете че ша ви търсим ситонтопи
А за бурите в морето да ви кажа ,че от боя дето го ядахме с братчеда в прибоя на Ной преди месец, тогава когато се изпокрихте всички варненски бързаци, вече не ни пука от нищо. Ако няма вълна поне два бала вече се назландисваме щот не е интересно. А от цицините дето имах на главата си след боя такава енергия ми доди , че още на следващия ден научих ескимосткото.
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Сит-ин в морето

Post by minimiro »

одим бе, само на бързо-речните

аз откък продадах пеликана нещо не ми са гребе, ако мое тай водичката да ме носи....
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Сит-ин в морето

Post by graf_bezuhoff »

Re: Сит-ин в морето

от slu4ajna на Вто Окт 04, 2011 9:35 pm
И да внимаваме с косатките, нали:)
http://www.youtube.com/v/sOwc3_Qn0HM" onclick="window.open(this.href);return false;

slu4ajna

Мнения: 6
Регистриран на: Нед Окт 02, 2011 9:37 pm
Местоположение: Ruse
Post Reply