"изгубени вещи" ?!?

Moderator: vandobrev

Post Reply
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

"изгубени вещи" ?!?

Post by manev »

Днес пререждах каяците в двора и ги прибрах в склада че зимата се оказа истинска и няма да трябват скоро.
Естествено веднага изпаднаха от тях две въжета които са нечия собственост и не знам защо не липсват на хората.
Едното май е надписано и следата водеше към Йоана ма да си потвърди тя ... другото може би е на Влади но тая лодка за последно аз я карах. Понеже Влади кара мойта пък аз не давам да ми се вади въжето от каяка това което е тук съм го напъхал след като съм го взел от някой ...ма не помня.
Със същия успех на някой услужих с лапите си и тях определено ги няма ...обаче нямам спомен на кой ...да се обади ако може.
Предполагам че и някоя друга бота или неопрен имам по хората ...та се огледайте хубаво.
Жълтото гребло ако не е при тебе Чиче (светльо) онзи на който му се пречка в стаята да го достави.
Имах някъде и един акваскин който не ползвах и трябва да съм го дал на някой мръзнещ
Утре няма да мога да стигна до кръчмата така че не носете нищо. Но ми се иска да си посъберем малко нещата защото напролет ще има А ? Къде ми Е ???
Мене всичко основно си ми е налично но предполагам някои от нещата които давам липсват.
Убеден съм че не съм единствения такъв та дайте тука да пишем ... А графа услужливо да "Залепи" темата най отгоре да не се измества ...
Благодаря
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
yotoks
Posts: 61
Joined: 05 Jul 2011, 17:49
Location: София

Re: "изгубени вещи" ?!?

Post by yotoks »

Мда, въжето е мое. Оставила съм го в лодката на Йована, за да има едно в случай, че аз или някой друг я кара. Може да се разберем кога да мина да си го взема, въпреки че сега май не ми трябва. Но ще е хубаво да си е при мен :)
По пътя си не виждам много неща,
сигурно и аз стоя на пътя на нещо, което не ме вижда.
User avatar
PitaRamos
Posts: 109
Joined: 25 Jun 2010, 09:34
Location: България

Re: "изгубени вещи" ?!?

Post by PitaRamos »

Манчо, последно си спомням на Искърското зимно каране, че ти си носеше лапите, едва ли някой след това е карал...така, че я попровери хубаво да не са по колата или някъде там.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: "изгубени вещи" ?!?

Post by manev »

PitaRamos wrote:Манчо, последно си спомням на Искърското зимно каране, че ти си носеше лапите, едва ли някой след това е карал...така, че я попровери хубаво да не са по колата или някъде там.
:) да носех лапи които от някой съм взел назаем :) че мойте липсват ... Я виж при тебе ли е акваскина ?
Искате ли да поръчам лапи ??? м/у другото ??
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: "изгубени вещи" ?!?

Post by genius »

Абре... некой някога книга нема ли да ми върне ?
Да не казвам имена... ама Захариев, т'ва на нищо не прилича :P

И 'whitewater rescue' или нещо подобно беше заглавието.. Бяла една книга, кажете в кой е или да събираме пари да я възстановим на Йована.
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: "изгубени вещи" ?!?

Post by MILS »

Отваряй сметка за събиране на средства за адвокатски разходи.
Yovana
Posts: 49
Joined: 27 Feb 2009, 15:00
Location: София
Contact:

Re: "изгубени вещи" ?!?

Post by Yovana »

разбрах намека за разноските:) доброволно дарявам учебното пособие или това което ще го замести:)
nevend
Posts: 14
Joined: 28 Feb 2010, 23:09
Location: София

намерено каякарско яке

Post by nevend »

Другарки и другари,

Намерено е каякарско яке, Prijon, петролно зелено/сиво, на изхода от р.Арда, на нулата на язовира.
В доста добро състояние е.
На който е да се обади на Невен 0888 562105 или да ми пише на neven@neterra.net
... и да се приготви да черпи Мая (не пие бира)...
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

забравена шприцка

Post by kayaso »

В неделя - 1ви юли си забравих шприцката на парапета под ханчетата на Струма.
Шприцката е Хико - доста изстрадала...моля ако някой я е приблал да пише.

А също, моля който ми отмъкна ботите от бараката /пак там/ да ми ги върне. Ботите са черни - L - размер, като от тези на БКО. Ципът на лявата е счупен.
Бяха простряни на пейката в бараката - в ляво от входа и изчезнаха преди около месец.
Чудя се дали някой ден от там ще започнат да изчезват и гащи. Неопреновите си ги нося на голо...

Благодаря!
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: забравена шприцка

Post by genius »

Въпрос с повишена трудност: Aко другата седмица изчезнат на Ясен неопреновите гащи, стокърка ли има или Доника още не му е простила за лодката :rolling:
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
Post Reply