подредба на темите?

Moderator: graf_bezuhoff

User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

подредба на темите?

Post by MILS »

Да ме извинияате за лаичният въпрос но дали е възможно темите във форума да се ми излизат по ред на последни публикации както беше в стария форум?
Въпроса е към модератори, администратори и други полезни личности
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: подредба на темите?

Post by manev »

MILS wrote:Да ме извинияате за лаичният въпрос но дали е възможно темите във форума да се ми излизат по ред на последни публикации както беше в стария форум?
Въпроса е към модератори, администратори и други полезни личности
абе те вътре си се местат като теми. Просто са е разделено на повече директории с конкретна тематика. Сигурно е възможно да стане. Но мисля че така си е екстра, да си има тематика и вътре да си се случват нещата. В стария форум и най-голямата простотия да пуснеш изместваше директория тип "Описание" или "внимание" някъде надолу и постепенно изчезваше в страниците. Сега в тема "Реки" и подтема " Арда " примерно е гаранция че описанието или мнението ще си седи там. Реката се кара 2 пъти в годината и ако пишеш за нея по старата схема ..ще отиде на майната си в задните страници които никой не чете, защото отгоре са се появили кви ли не теми, за кво ли не . Накратко , така мисля че е по полезна подредбата. Ако на някой друг не му харесва да казва и да го променяме.
А аз лично те моля да поговориш с Иво да направи линк в "Екстремно" за новия форум. Там като модератор държеше връзка с него и мисля че ще можеш да го убедиш
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: подредба на темите?

Post by petkan »

Самите теми във форумите (whitewater и ККХ) май си излизат по последни модифицирани. Проблема е, че мненията във самите теми си стоят на първата публикация. Т.е. ако в дадена тема има повече от две страници с мнения, вместо най-новото се показв първото и ръчно трябва да се превключва на страница 2, 3 и т.н. Или поне при мен с Firefox се получава така. Ще се консултираме с майстора и ще видим какво ще каже.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: подредба на темите?

Post by manev »

аааааааа тва е друг аспек :D говориш като влезеш в тема да те праща на последното написано в дадена конкретна тема ;) от написаното аз разбрах че става на въпрос за основните теми като каяк, срещи, уговорки и тн.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
vechernitsa
Posts: 10
Joined: 14 Dec 2007, 19:01
Location: София

Re: подредба на темите?

Post by vechernitsa »

И аз да се включа най-после! Предложението ми е следното, темата, по която е писано за последно да излиза първа. Предполагам, че няма да има проблем стига да има подкрепата на всички форумци :)) или поне на част от тях.
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: подредба на темите?

Post by graf_bezuhoff »

Само един въпрос (не съм от админите, а страничен наблюдател): като се влезе във форума най-горе има три линка: * Виж темите без отговор • Виж новите мнения • Виж активните теми. Вторият линк показва темите, по които има нови постове (не знам по какъв критерий). Третият линк те хвърля в темите, по които е писано последно, само че под темите има едно падащо меню, в което указваш за какъв период назад.

Та въпросът ми е: това не ти ли върши работа?
Last edited by graf_bezuhoff on 06 Sep 2008, 08:49, edited 1 time in total.
vechernitsa
Posts: 10
Joined: 14 Dec 2007, 19:01
Location: София

Re: подредба на темите?

Post by vechernitsa »

И това е вариант, благодаря :))
Svetlio
Posts: 194
Joined: 05 Dec 2007, 21:07

Re: подредба на темите?

Post by Svetlio »

Аз предлагам темите сами да се прочитат.
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: подредба на темите?

Post by kayaso »

мисля, че ще е по-добре да създадете тема "мултимедия" в главната страничка на форума и да преместите е нея темите "снимки", "филми" и т.н.
Не е удобно да стоят в раздел "разни"
"уговорки за каране" може да се преименува "уговорки за каране, срещи" и в този раздел да влезнат темите от "срещи"
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: подредба на темите?

Post by manev »

"мултимедия" звучи все едно сме неква агенция.
Не ти е лоша идеята, ама в крайна сметка има сайт за тая работа и прилежащите към него директории. Не е нужно да обръщаме форума в галерия. Предлагам да си публикуваме там, пък някоя отбрана снимка която си заслужава вниманието да се слага тук. Пуснахме директория за "Родео" в галериите на сайта, за един месец никой нищо не качи. Тая работа ми намирисва ...
Който от модераторите може тук да я свърши тая работа да го направи. Не виждам с к`во ще се промени толкова, но щом хората искат, нека така да е. И все пак "родео" галерията продължава да е празна ;) а форума пълен със снимки
http://www.whitewater-bg.org/forum/view ... ?f=8&t=204
ето типичен пример
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Locked