подредба на темите?

Moderator: graf_bezuhoff

User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: подредба на темите?

Post by kayaso »

Тук става дума за форума, а не за сайта!
Ако имаш друго предложение вместо "мултимедия" давай го. Идеята ми е за структурна промяна на форума, защото мисля, че така ще е по-удобно.
"Сърфиране в морето" няма нищо общо с "родео".Може би малко се доближава до плейботинг, но в вс. случай е доста далеч от "въртелите" върху вълните в каналите.
Не разбирам защо си против създаването на галерии със снимки в форума? Ако те са в съответният раздел, едва ли пречат на някого.
Призовавам всички фотографи, които имат снимки за галерията "родео" в сайта да ги качат там!
Не може да стои празна!
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: подредба на темите?

Post by manev »

не съм против слагането на снимки, а против калабалъка. И сайта и форума все още са пресни и трябва да се подредят и регламентират на време докато не е станало късно. Снимките и текста спокойно с лека редакция можеш да ги направиш на Статия в Директория "Каякинг" както аз съм направил за рилска река, златарица и тн. Имаш възможности да пишеш по въпроса така че действай смело. Всяка статия която носи някво инфо или добра история мисля че е подходяща там ;)
Иначе мойте модераторски права не позволяват да правя такива корекции. Петкан и Супер адмистратора ВанДобрев-смъртЪ, мисля че могат.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: подредба на темите?

Post by kayaso »

"И сайта и форума все още са пресни и трябва да се подредят и регламентират на време докато не е станало късно."

именно... за това предложих.
Статии... когато имам муза - пиша! :oops:
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: подредба на темите?

Post by kayaso »

отново по темата: предлагам темата "еко" да се изнесе на главната страница.
не и е мястото в раздела реки, а и някак се омаловажава там.
Locked