Моден дизайн и т.н.

Moderator: graf_bezuhoff

User avatar
mitq
Posts: 211
Joined: 06 Dec 2007, 20:11
Location: Рударци
Contact:

Re: Моден дизайн и т.н.

Post by mitq »

няма смисъл
Човек може да влезе в ада яхнал собствения си език
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Моден дизайн и т.н.

Post by petkan »

manev wrote:а ти знаеш ли че на 2-3 с барзов сме ти на гости :D на по швепс...червен :D
Ми айде де, от швепса има още доста. От на Барзов роднините все още има остатъци във вид на пържоли. ;)
User avatar
Demo
Posts: 263
Joined: 05 Dec 2007, 18:33
Location: Sofia, Bulgaria
Contact:

Re: Моден дизайн и т.н.

Post by Demo »

Много приятно изненадан останах, когато днес поствах и тръгнах да изпращам писанието си, "форума" ме предупреди, че има вече ново писание по темата и дали след като го прочета няма да искам да си променя мнението. Единствено, и само това, че много трудно си променям мнението ме спря и отказах това учтиво предложение.
Браво на вас (теб) дето сте го направили. Искам още такива приятни изненади ;)
Душата търси романтика, задникът - приключение...
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Моден дизайн и т.н.

Post by petkan »

Отказвам да поема каквато и да било отговорност за споменатите от Демо действия от страна на форума. Това е безплатен софтуер покатерен на един изстрадал сървър и факта, че и двете се намират в склада на офиса е плод на поредица случайни събития, които моля да игнорирате моментално. И понеже изобщо не вярвам в теорията за конспирацията ще изкажа предположения, че злодеят Манчо в късна доба е седнал и програмирал (на Java разбира се), а след това вградил въпросното поведение в бедния форумен мозък. :D

Демо, подканвам те да размислиш. Не може да не си променяш мнението. Особенно пък след постинг от страна на келеш при това още непрочетен. Никога не знаеш кой как ще те [а|де]фектира. ;)

Следващата приятна изненада (ама не казвайте на никого който чете този форум), която подготвяме с група съветски учени е: след натискане на бутона "изпрати" да те хваща ток през мишката и/или клавиатурата.
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Моден дизайн и т.н.

Post by kayaso »

:D
a може ли да ме хваща нещо за db-kite :?:
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Моден дизайн и т.н.

Post by petkan »

kayaso wrote::D
a може ли да ме хваща нещо за db-kite :?:
За къде? Ако предположенията ми са верни ще ти кажа като проведа няколко разговора с местния отбор по синхронно плуване. ;)
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Моден дизайн и т.н.

Post by kayaso »

моля охарактеризирайте ми грешката в новата тема в секция рафтинг и я поправете! благодаря
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Моден дизайн и т.н.

Post by vandobrev »

Готов си,ма съм бърз :D
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Моден дизайн и т.н.

Post by kayaso »

ахмъ, благодарлъръ!
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Моден дизайн и т.н.

Post by kayaso »

:!: можеби е добре да има една връзка от форума към сайта ни! не че много има да се чете в последният, но все пак... :idea:
Locked