И аз обявявам

Moderator: graf_bezuhoff

Locked
User avatar
Rechnia
Posts: 33
Joined: 05 Dec 2007, 14:19
Location: София

И аз обявявам

Post by Rechnia »

Обявявам публично, че и аз искам да ми е цветно името! Не мисля, че е честно само двама човека да имат цветни имена. Искам моето да е синьо!... ама по-тъмно синьо и да е удебелено!
Не е нужно да си луд за да живееш... но все пак помага!
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: И аз обявявам

Post by Lubo »

Много искаш :D
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: И аз обявявам

Post by Pecata »

Аз пък не обявявам, а предлагам.
Чудех се къде да си излея мъката, та реших че ще е тук.
Понеже някои от нас, а предполагам и от вас, не са имали възможноста да отидат навсякъде, но имат желание да го направят, реших да попитам следното.
Какво ще кажете в тема РЕКИ, статиите да започват с това, тези реки от къде извират, от къде до къде стават за каране в whitewater и от къде до къде за туризъм.
Да не се прекараме да тръгнем с лодки които не са за там за където сме тръгнали.
Също така къде има някакви препятствия (бентове, водопади, строителни отпадъци, арматури и т.н.) независимо дали са опасни или стават да си правим кефа на тях.
Няма да е лошо да се знае етапите с каква трудност са, за какво време се преодоляват и местата за нощувка (независимо дали са за палатки или има някое хотелче или хижа),
а също така подробна карта на кръчмите около тях :D . Дали са плаваеми целогодишно или само напролет.
Чак след това да са описаните в темите излетчета. Те да са като допълнение.
Мисля че по този начин, ще можем по-лесно да си направим преценка ставаме ли за тази река, заслужава ли си търкането на гумите и до къде да ги търкаляме.
Да не откриваме тепърва топлата вода, като някой друг вече я е открил. Да имаме представа къде и за какво отиваме.
Който е ходил вече по тези места, да помогне на тези които не са.
Дайте си мнението по въпроса, пък може и предложения.
User avatar
mitq
Posts: 211
Joined: 06 Dec 2007, 20:11
Location: Рударци
Contact:

Re: И аз обявявам

Post by mitq »

питай си конкретно за местото за което си тръгнал ще е най лесно
а дали ставаме за някоя река сам човек много трудно преценя ако знаехме колко сме добре нямаше да има контузии но
Човек може да влезе в ада яхнал собствения си език
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: И аз обявявам

Post by manev »

Пеца,
принципно сайта за това беше направен. Само че сме се събрали все видни Реколози тука и кой от кой по-деен...Сега изчезвам към хАвстрийската народна република, да отмятам каране и да цъкам по реките и като се върна ще гледам да почна лека полека с описанията...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Locked