Oткриваме сезона!!!

Moderator: vandobrev

User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Oткриваме сезона!!!

Post by MILS »

Това е защото си млад и хърбав.
winky
Posts: 28
Joined: 15 May 2008, 13:18

Re: Oткриваме сезона!!!

Post by winky »

ни съм хърбав бе...качил съм 5кила ;)
fury
Posts: 4
Joined: 16 Dec 2008, 11:35

Re: Oткриваме сезона!!!

Post by fury »

Тази събота ще се качвате ли на платото или ще е пак на някой сикрет спот срещата.Да направим някой организация ли?
User avatar
viktor
Posts: 8
Joined: 17 Dec 2010, 00:41
Location: София / Бургас
Contact:

Re: Oткриваме сезона!!!

Post by viktor »

Здравейте отново,
от видеото на сайта istreshteam.org се вижда че все пак сте намерили малко по-заснежено местенце, което се супер. Дали утре ще става и ще ходите ли?
Аз имам голямо желание да дойда, колата ми няма зимни гуми и не бих се катерил с нея нагоре но видях че и с лифта е ок и бих се качил по същия начин. Обаче ако кажете в колко часа сте на лифта с удоволствие ще се кача с вас! Пишете дали ще ходите!
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Oткриваме сезона!!!

Post by kayaso »

Здрасти на всички. Малко късно го видях..
Да, аз ще бъда на платото и днес /събота/ и утре. Днес - само за разходка, но утре ще си нося екипировката.
Горе положението не е по-добро. Информацията ми е от вчера - петък.
Надявам се в неделя поне да духа за да врътнем по някое кръгче. Ако духа от юг, търсете ни на горното плато - в посока Конярника.
Ще бъдем на Голи врък към 10 ч.
User avatar
viktor
Posts: 8
Joined: 17 Dec 2010, 00:41
Location: София / Бургас
Contact:

Re: Oткриваме сезона!!!

Post by viktor »

Супер, аз мисля да ви придружа утре!!!
До колкото разчитам прогнозите дават маaaлко повече ветрец за неделята от Запад, но това са прогнози за планина, а аз разбирам от такива само за морето и от опит знам, че горе сигурно ще се окаже съвсем друга картинка...а и меракът е голям!

Искам да задам няколко въпроса като супер начинаещ чайник в ходенето на Витоша (от Бургас съм, простено да ми е :)
Знам, че Голи Връх е горната спирка на Драгалевския лифт ще трябва да съм там в 10ч, за да имам шанс да ви придружа до платото.

Колко време пътува този лифт до горе (за да мога да преценя времето и да не закъснея)?
Има ли къде да се паркира кола около долната станция? Всъщност знаете ли какво е състоянието на пътят нагоре, защото съм с малък автомобил с all season гуми и ако е чисто мога направо да се кача до горе с него.

Предполагам, че ще ми отговорите след като се върнете от горе и ще разкажете ще става ли за каране в неделя.

Ясен, благодаря Ви предварително за всичката информация която давате тук и на сайта http://iztreshteam.org" onclick="window.open(this.href);return false;
Надявам се да се запознаем лично съвсем скоро!
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Oткриваме сезона!!!

Post by kayaso »

Zsrasti. Izwinete me majmunicata...samo sega! ;)
Move da se ka`i[ s kolata. Pytqt e dobre opesy`en. Spira[ na otbiwkata za Goli wryh. Ako uspee[ da si w 9.40 tam, ]e se zase`em.Nie sme d dwe koli -opel Astra i edna Vectra.
Tazi otbiwka se namira na okolo 500 metra predi mestoto, kydeto obryshta awtobusa - koleloto pred hotel moreni.
Drugiqt wariant e s dragalewskiq lift. Ima mesta za parkirane pri dolnata liftowa stanciq. Pytqt do gore s lifta e 40-45 minuti. Cenata na bilet`eto -4 lw.
Dnes gore duha[e sywsem slabo.Za karane ne stiga[e watrya. Otidohme do mestoto, kydeto karahme na 2-ri.Po moq precenka wse o]e tam stawa za karane. Senga malko e sledgnal, koeto dori e po-dobre. Wse pak izbor nqma - kakwoto prirodata dawa...towa e!
Tam nqma pokritie na M-tel. Globul sy]o. Taka `e, ako zakysnee[ - gledaj ot gornoto plato w posoka konqrnika - dolu w padinata.
Hajde - ]e se radam da se sre]nem. Dano utre duha powe`e!
User avatar
viktor
Posts: 8
Joined: 17 Dec 2010, 00:41
Location: София / Бургас
Contact:

Re: Oткриваме сезона!!!

Post by viktor »

Първият ми опит за качване се оказа малко каръшки :)
Повечкото уискита в събота вечер не ми позволиха да стана навреме и ченгетата затвориха пътя от Драгалевски манастир нагоре. Сигурно е имало много коли горе. Сигурен съм, че често става така в неделя :) За следваящия път ще знам!
За лифта ме домързя. Надявам се да не съм изтървал, изглеждаше на безветрие, вие ще кажете как е било горе.
Дано да завали пак преди да се стопи напълно...
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Oткриваме сезона!!!

Post by kayaso »

Да, забравих да те предупредя. Някъде към 10 затварят. Ако минеш в 9.30 със сигурност още ги няма. Това го наблюдавам от предходните две зими.
Не си изпуснал каране. Цял ден беше тихо. Пек и жега! Едва привечер задуха, но ние вече бяхме обратно на пътеката, където няма достатъчно сняг.
Чакаме...
User avatar
viktor
Posts: 8
Joined: 17 Dec 2010, 00:41
Location: София / Бургас
Contact:

Re: Oткриваме сезона!!!

Post by viktor »

Май след този снеговалеж горе ще се е пооправило... :roll: Кога мислите да се качвате пак?
Post Reply