Малко статистика

Всичко свързано с обновяването на форума и сайта.

Moderator: graf_bezuhoff

petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Малко статистика

Post by petkan »

Ъъъ, ако говорим за 30 лв или нещо от този порядък, май е по-добре да не си даваме зор. Ако ще има реклама то може би е добре да има нещо общо със спорта и туризма. Показването на гащи, сутиени, вибратори, уеб игри ми се струва малко в страни от духа на сайта/форума.
jorji
Posts: 197
Joined: 21 Mar 2008, 00:21
Location: Пловдив

Re: Малко статистика

Post by jorji »

Ако ви трябва някой да направи банери (флаш или статични) мога да помогна. С подобни неща се занимавам.
Но каква ще е целта, има ли смисъл и КЪДЕ ще се сложат банерите май са важни въпроси за решаване.
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Малко статистика

Post by genius »

petkan wrote:Ъъъ, ако говорим за 30 лв или нещо от този порядък, май е по-добре да не си даваме зор. Ако ще има реклама то може би е добре да има нещо общо със спорта и туризма. Показването на гащи, сутиени, вибратори, уеб игри ми се струва малко в страни от духа на сайта/форума.
Ами то не е толкова въпроса за парите, колкото дали да се регламентират нещата. Току няма няма и се отваря въпроса за това кой, къкво и къде предлага. Това просто е един от вариантите
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
milenishte
Posts: 142
Joined: 08 Dec 2007, 23:19
Location: София
Contact:

Re: Малко статистика

Post by milenishte »

petkan wrote:Ъъъ, ако говорим за 30 лв или нещо от този порядък, май е по-добре да не си даваме зор. Ако ще има реклама то може би е добре да има нещо общо със спорта и туризма. Показването на гащи, сутиени, вибратори, уеб игри ми се струва малко в страни от духа на сайта/форума.
Не е като да не са ми минавали през главата и тези мисли :roll: Намирам съвсем разумни основания и в това да си оценим рекламата както би струвала в един нормален комерсиален сайт. Например 15 лв за 1000 импресии е добра цена, предвид това, че сайтът е силно фокусиран и ефективността на рекламата предполагаемо ще бъде висока. Ако не беше криза, можеше и да е повече :)

Само че така май вдигаме много летвата и единственото, което ще получим е някоя благословия :) Мисля, че с по-ниска цена и повече банери е по-добре.

Иначе какви да са рекламите - това си го решаваме ние, така че споко за гащите и сутиените.
Svetlio
Posts: 194
Joined: 05 Dec 2007, 21:07

Re: Малко статистика

Post by Svetlio »

Мисля че Ванката трябва да решава.
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Малко статистика

Post by petkan »

Добре де, едвам ме навихте. Да махат гащите и сутиените и ги оставяме на сайта. Само моделите да са епилирани... :)
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Малко статистика

Post by vandobrev »

Не е чак толкова важно да са епилирани,важното е да с ГОЛЕМИ ЦИЦИ (.) (.) :shock:
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Малко статистика

Post by minimiro »

vandobrev wrote:Не е чак толкова важно да са епилирани,важното е да с ГОЛЕМИ ЦИЦИ (.) (.) :shock:
Тва са големи ( о )( о )
тиа дет си маркирал са сухи чушки :-P
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Малко статистика

Post by vandobrev »

Прав си тея моите са като на стара индианка :twisted: ,но млъкни сърце,че ей сега ще се появи бай Миле и.... :oops:
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked