Революция

Всичко свързано с обновяването на форума и сайта.

Moderator: graf_bezuhoff

petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Революция

Post by petkan »

Ей, келемета - уволнихме Кейбъл Тел като доставчик и си взехме друг - http://www.tbc.bg/ Имаме един месец тестов период през който всеки има право да изкаже мнение за качеството на връзката и да внесе (де)/(кон)структивни предложения. След това ... ще бъде след това. ;)
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Революция

Post by genius »

То ще се чуе :) Днеска малко го немаше сайта, как си успял да го напишеш това по обед незнам :)
Ааа... Петко, ше дигнеш ли малко Max_exеcution_time на php-то, че като качвам разни неща и за 30 секунди не сколасвам... ама не много... 90 секунди макс, а може и 60

Code: Select all

/etc/php5/apache2/php.ini => max_execution_time


BTW качвам снимките от download-a в галерията, Манчо ако им измислиш по-добро място, премести ги, че сега ги слагам във

Code: Select all

Начало => Галерия => Снимки => каяк келеш холдинг => 2006-08-13-Bov
Начало => Галерия => Снимки => каяк келеш холдинг => 2005-10-30
...
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Революция

Post by petkan »

нали сървъра е в другата стая, не е като да пращам гълъби със съобщението. не мога да ви разбера - аз винаги виждам сайта, само се правите... ;)

интервала за изпълнение вече е 60 сек. свиркай ако не стигат. ... както си ме подкарал с това php накрая ще взема да пропуаша, а сигурно и други работи... :D
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Революция

Post by manev »

petkan wrote: ... както си ме подкарал с това php накрая ще взема да пропуаша, а сигурно и други работи... :D
да не вземеш кола да подкараш само че......

бачи КуулЮ, добре са снимките. Единственото което споделям като религия е че : Галерията трябва да я пълним със снимки които имат Репортажен характер или носят някакво "послание". Може да зачистя някои от тях пък всичките да си седят в "Архива" В тоя ред на мисли се сещам че много бих искал да преместим галерията от Карането по Искъра в големия сняг 2005. Съвсем скоро ще се поосвободя малко и ще тресна две три статии за Австрия и Словения както и за това каране ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Революция

Post by genius »

Ами аз ги качвам, че на мен ми е най-лесно качването като ги има на сървъра, ти ако искаш ги опоскай после, остави най-съществените :)
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Революция

Post by manev »

революционно са ни налазили някви Бот-ове форума. Ае власт имащите да ги премахнат. Жени нормални неаме в такъв случай и виагра не ни трябва :mrgreen:
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Революция

Post by petkan »

Току що разкарах последните 5-6 съмнителни потребители, дано да не е заминал и някой реален келеш. Ако е така да подсвирне.

Въпроса с виаграта няма да го коментирам, само ще кажа че секса попада в графата на общо-физическата подготовка (ОФП) и като такъв трябва да се избягва. За подробности питайте Любо. ;)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Революция

Post by manev »

След кратка консултация с Капеле (админа на Бефса) разбрах че това си е болест по конете (форумите) и в последно време се утвърждава като действия извършени от реални хора (наемници). Единственото хубаво нещо от тая история е че явно тоя форум си расте и си става популярен.
Има лек:
Форума на ПСС преди време бил нападнат от идентични навлеци. Как се решава проблема в техния случай. Понеже повечето такива са се нахакали с физически действия, но са чуждоземни келеши, просто при регистрация във форума се изисква и отговор на "таен" въпрос. В случая с ПСС въпроса при рег. е: "през коя година е създадена българската държава" при правилно въведен отговор те допуска до регистрация. При беФса още не е въведена тая практика поради простата причина че освен интелигентни, красиви и млади скьорчета се регистрират прости кирливи и псуващи каякари както и доста сноубордисти :mrgreen: , чийто умствен багаж не е устроен да носи такава сложна и тежка информация :mrgreen:
Все пак си заслужава да се опита .....
Друго което забелязвам е че форума е настроен да праща на келешката поща инфо когато някой се регистрира. При тия убавци с виаграта нищо не ми праща :(
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Революция

Post by manev »

говорихме си с чича ви Светльо, а и аз самия забелязвам, че в последно време поради нарастващия ни брой се разделихме на групички. Всяка една лека полека почва да придобива идентичност по простотия. Тва е хубаво. Та темата на разговора ни беше дали да не включим опцията за новини в Сайта на хоум страницата. Така ще отразяват разни походчета и проекти на всяква тема и самият сай ще стане по динамичен ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Революция

Post by vandobrev »

ЗА съм :D
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked