Новия сайт

Всичко свързано с обновяването на форума и сайта.

Moderator: graf_bezuhoff

petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Новия сайт

Post by petkan »

Въпросният нов сайт се намира на:
http://www.whitewater-bg.org/test/

Регистрацията е свободна. Засега има малко проблеми с кирилицата, а сигурно ще намерите и други неща. Като начало ще събираме впечатления и после ще кажем на майсторите да отрстранят повредите. ;)
User avatar
Demo
Posts: 263
Joined: 05 Dec 2007, 18:33
Location: Sofia, Bulgaria
Contact:

Re: Новия сайт

Post by Demo »

Ами, ъъъъ... малко ми сивее :D
Душата търси романтика, задникът - приключение...
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Новия сайт

Post by MILS »

АА не
ти да мълчиш там.Нит си плащал за сайта нит имаш конструктивни предложения.
Така че глей си дизайна и си трайкай.
Пък той сайта ще стана лека полека по шарен,
кат си сложим снимките на мутрите там в героични пози.

Аз имам питане на кой да пратя редактирано копие от статията за истината че ма срам каксъм го писал?
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Новия сайт

Post by manev »

остави човеко бе !!!
прав е за сивото. Бай Вълчане, изготви два подходящи цвята. Трябва да има опция за промяна на цветовете. Както и за фона на галериите. На тоя етап след като се регистрирах не ми изпрати мейл за потвърждение но все пак го направи най-накрая.
Започвайте с пробите за да видим как в крайна сметка ще работи ли. На този етап мога да кажа че елементите от дясната част спокойно могат да се преместят в лявата защото се получава дублиране и претрупване на цялата визия...дааже малко хаотично ;)
Ае честито на всички
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Новия сайт

Post by manev »

MILS wrote: Нит си плащал за сайта нит имаш конструктивни предложения.
Милеееееее !!! такива приказки да не съм чул !!! Кви са тия приказки кви са тия сметки. За цялата дандания си има определени условия и те са казани на който го интересува.
Сайта е финансиран от мен и Петко за по-лесно. Цената не е важна за никой. Който се чувства съпричастен може да потърси Ванката в четвъртак и да даде каквото може под формата на левчета и стотинки. Тия пари ще идат в касата на холдинга и ще послужат за реализирането на нещо полезно, както стана с басейна и тн.

А по въпроса с обсъждането на финансови истории тип кой колко дал и кво зел: Обещавам като модератор тук да трия до безкрайност или до като не ме изхвърлят като такъв !
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Новия сайт

Post by MILS »

No problemo
User avatar
mitq
Posts: 211
Joined: 06 Dec 2007, 20:11
Location: Рударци
Contact:

Re: Новия сайт

Post by mitq »

добре си е сайта харесва ми секцията със връзки и саитове за екипировка
на рафтинга ми казва че не ми е разрешено
Човек може да влезе в ада яхнал собствения си език
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Новия сайт

Post by Lubo »

Според мен саита си е бомба въпреки че не е довъшен де :mrgreen:
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Новия сайт

Post by genius »

Вашият достъп е създаден и ще получите писмо с информация, как да активирате достъпа си. Запомнете, че трябва да активирате Вашия достъп като натиснете на връзката за активация. Тази връзка е изпратена на е-мейл адреса с който сте се регистрирали.
създаден достъп, писмо с информация, активиран достъп, изпратена връзка, запомнете без удивителна... :)
Немо'е ли нещо от сорта на:
Вие успешно се регистрирахте в сайта . На e-mail адреса, който указахте беше изпратено съобщение с инструкции как да активирате Вашата регистрацият. След като приключите с активирането, можете да влезете в сайта с Вашето потребителско име и парола
А пък и в самото съобщение има още какво да се желае...
Благодарим Ви че се регистрирахте като http://www.whitewater-bg.org.
Та стигнали ли сте до това да оправяте съобщенията или ще да е на по-късен етап, защото предполагам че мога още много такива да намеря ?
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Новия сайт

Post by genius »

Като се логне потребителят, и горе вляво пише ... Здравей <потребителско име> <грозен бутон изход>
Би било добре... да е Здравей <истинско име> <чат-пат приличен бутон изход>
:)
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
Locked