Новия сайт

Всичко свързано с обновяването на форума и сайта.

Moderator: graf_bezuhoff

User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Новия сайт

Post by genius »

Ами защо не започнем с една анкета всъщност кой темплейт ще се ползва ?
Такова главоболие е със различните темплейти, че не си струва, пък и не е сериозно за такъв сайт.
Избираме темплейт, махаме останалите, почваме по избрания темплейт да пишем всичко което ни дразни в ОНАЗИ статия, тя и без това се оформя като списък и прехвърляме на уеб мастерите.
Освен ако вече не сте се спряли на сивото, тогава направо всеки да пише какво и защо, пак в ОНАЗИ статия ( въпреки че има един темплейт с една мацка, ако се махне или сложим там на Петко старата лодка ( примерно... щот е синя и не му требе ), ще е много тематично :) )

А това със изчакването, ако много прекалим, ефекта ще е обратен. По-скоро е важно, преди да им го дадем, всички да са съгласни по точките, да не става двойна работа...
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Новия сайт

Post by manev »

абе темплейта ....бай вълчо ще му даде насока...другите ги махайте. Иначе всичко което е сигурно че ще работи го правете.Изчистете тоя сайт от всичаки грешки че мене ме сърбат ръцете за писане ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Новия сайт

Post by genius »

И все пак, кой темплейт ?
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Новия сайт

Post by manev »

говоря за целия образ на сайта. Иначе малко се преплитат едни и същи статии в различните теми. А и вчера пробвах да публикувам имейл адрес и се бъгна нещо ???
http://www.whitewater-bg.org/test/index ... 6&Itemid=1
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Новия сайт

Post by genius »

Ами долу вляво имаше да си избереш тема/темплейт на сайта, но вече са го махнали, така че оттеглям въпроса :)
А за email-а верно нещо е прецакан, опитах се да го оправя, ама дори със html редактора не става, слагам го и него в списъка
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Новия сайт

Post by petkan »

Ей, келеши - новия сайт вече е факт. Ако искате го харесвайте, ако искате - недейте. Старият такъв се намира на:

http://whitewater-bg.org/old/

Секцията за сваляне си остава както преди:

http://whitewater-bg.org/download/

Излизам от офиса и ако има нещо нередно НЕ ми звънете. Аз съм невинен и нямам нищо общо с цялата работа. :D
User avatar
Demo
Posts: 263
Joined: 05 Dec 2007, 18:33
Location: Sofia, Bulgaria
Contact:

Re: Новия сайт

Post by Demo »

Нямам никакви забележки :P

Само, дето половината неща не работят, включително и връзката за форума. Иначе... не изглежда много добре, даже хич :D
Душата търси романтика, задникът - приключение...
niki
Posts: 50
Joined: 05 Dec 2007, 19:20
Location: софия

Re: Новия сайт

Post by niki »

при мен всичко си работи нормално
като изключим дизайна сайта ми харесва повече от старият
хадявам се да се появи и бутон за теглене в скоро време,че е малко досадно да сменяш линкът горе ;)
----
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Новия сайт

Post by vandobrev »

И при мен всичко си работ нормално,и смея да твърдя че ми харесва.На всички ще им хареса (след време като свикнат с него).Поссле ще го понапълня с малко снимки :)
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Новия сайт

Post by manev »

Бачка си връзката за форума .. поне при мен. За дизайна трябва някой да саздаде нещо, за да се промени. Именно за това го прехвърлихме за да почнат да го ползват всички. При прехвърлянето се загубиха някои неща, но те са възтановими. По-добре беше сега да го обърнем отколкото когато е налят с инфо и то изчезне половината.
Ако някой иска да създава галерия или нещо друго може да се обърне към мене или "кольу джиниЪса". Става за 5 секунди и не отнема много нерви. Аре трошете и давайте съвети.
Чудя се дали да слагаме туризъм или да си остане към секцията каякинг ?
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Locked