Събрание дейност 2013 г.

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Събрание дейност 2013 г.

Post by manev »

падна снега, застудя и настъпи време за бумащина :) Росица повлече крак, Графа пък намери най-стресиращия начин да ме подсети :) ... голЕм си !

Присещах се тия дни но малко времето напредна и не знам дали ще е уместно да се включим в декември месец поради факта че ще почнат коледните партита и трудно ще намерим място (заведение). Все пак мога да мина през Троянците да подпитам. Ако не стане ще остане за Януари ...

Редно е да се съберем всички на една маса и да обсъдим 2013 г. кой, кога, къде, защо
Основните теми са:
1. Партито
2. Деня на Водата
3. Курса
4. Събора

ежегодно коментирани теми са:
1.членския внос
2. финансирането на дейността
3. Идеи за нови проекти или текущи с които сме се захванали.

От тази година се води че вече има и някаква екипировка посъбрана от тук там и мисля че е време да се обсъди достъпа до нея. Щем не щем ще трябва да регламентираме това ... иначе старата песен на нов глас. Не че сме се затрупали от дейност в последно време но наистина е наложително да се направи някакъв избор на нови кадри и управителен съвет защото в последно време сме доста ангажирани основните "играчи" и определено идва тегава работата. Все пак има нови попълнения и ще е хубаво да се влее свежа кръв.
Не е редно толкова време да не се захване никой едни избори да организира и мисля че е време. На мене не ми пречи да си седя като основен човек за "хранене" но определено имам нужда от помощ в последно време.

Това е на тоя етап. Ще проверя за свободна дата и ще пиша. Молбата ми е ако някой има идеи или решения за "фундаментални" промени да ми ги пусне на ЛС или тук за да ги видят всички, премислат и да ги включим в обсъждането и да не губим време на място.

Допълнително ...
Тая година така и не получих списък с членовете заплатили членски внос за 2012 .. но мисля че знам кой да подпукам за това :) Подчертавам че това събрание е с отворени врати и ако някой се чувства част от каузата може да присъства спокойно независимо дали е плащал или не членски внос.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Ros
Posts: 177
Joined: 28 Jun 2011, 14:40
Location: София

Re: Събрание дейност 2013 г.

Post by Ros »

добрееммм....щом съм повлякла крак ,освен да придължа : кога ще отметнем и това събитие? края на тая седмица, другата или ще го оставим за след края на света ;)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Събрание дейност 2013 г.

Post by manev »

Ros wrote:добрееммм....щом съм повлякла крак ,освен да придължа : кога ще отметнем и това събитие? края на тая седмица, другата или ще го оставим за след края на света ;)
ами "края на тая седмица" отдавна мина ...още във вторник :) ще мина през троянците да видя следващата във вторник (или сряда) дали няма да ни вземат ... ако не става ... след нова година
някой претенции за деня има ли ???
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Събрание дейност 2013 г.

Post by manev »

Определено снощи стана ясно че нещата отиват за януари месец ...
manev wrote: Тая година така и не получих списък с членовете заплатили членски внос за 2012 ...Подчертавам че това събрание е с отворени врати и ако някой се чувства част от каузата може да присъства спокойно независимо дали е плащал или не членски внос.
Извинявам се но така написано седи малко като ... айде всички на мегдана... Не ! не означава това и малко лошо съм се изразил. Съобщението бе отправено към по новите хора които се появиха тази година.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Събрание дейност 2013 г.

Post by graf_bezuhoff »

Тъй като по време на ваканцията ще ми е по-лесно да ми разпишат отпускното, предлагам да се пробваме на 2.01.2012 (сряда). На 1.01 не смея и да мисля за срещи, въпреки че ще съм свеж като краставичка :dance:
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Събрание дейност 2013 г.

Post by graf_bezuhoff »

Краят на света мина, краят на годината и краят на седмицата също. Дайте да видим кой кога няма да ходи в Беларус, Украйна и Унгария и да насрочим ден и час.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Събрание дейност 2013 г.

Post by manev »

следващата сряда 16.01 ... утре потвърждавам за троянците ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Ros
Posts: 177
Joined: 28 Jun 2011, 14:40
Location: София

Re: Събрание дейност 2013 г.

Post by Ros »

предполагам остава за 16.01...само часа да уточним,че да не се "засъвещаваме" от много рано или да пропуснем някоя точка от плана ;)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Събрание дейност 2013 г.

Post by manev »

днес ще мина през заведението за да уточня часа ... ама кажи речи 19:30-20:00 часа ще е
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Събрание дейност 2013 г.

Post by vandobrev »

Потвърдено е :
на 16.01.2013(сряда) в 19:30 часа в "Троянците" :!:
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked