Събрание дейност 2013 г.

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Събрание дейност 2013 г.

Post by manev »

Така ... за утре обобщено
1. Разбор на 2012 - събития, проекти и отчет на финансите.
2. Членски внос и членове (защо, как и колко)
3. 2013 идеи, проекти, дейност и финансиране
4. Избор на управителен съвет - кога как къде и по какъв начин.
Идеята е да се изберат хора които имат възможност да работят по задачите. Има вече много идеи и предложения в последно време но съм сам и или не ги приемам заради мойте си виждания или нямам ресурс да ги свърша. Така че ви моля да ми влезете в положението и да поеме някой малко отговорности или въобще да се поеме от нови хора цялата история ако има смисъл и идея. Предупреждавам че ако ще се създават клубни структури и раздаване на чинове ... направо ме отпишете и не ми губете времето ;)

който идва да помисли какво очаква от 2013 и да не се притеснява да го предложи ... ще се изкоментира и вярвам че народа ще вземе решение дали може да се направи.

и една молба...
В заведението има още една резервация и местата май са твърде ограничени така че ако не вижда някой съществена причина да присъства нека си спести посещението ... при нужда ще си "докъркаме" после на друго място ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Събрание дейност 2013 г.

Post by manev »

Мина без бой и това :)
Като за начало не сме обедняли през 2012 и за сега пари има ... Членския внос си остава същия.
По въпроса с изборите на нов управителен съвет май пак ме "наиграхте" ... така че за улеснение на моите фенове ще пусна отделна тема да си ме "храните" там че да не цапате навсякъде из форума :) ... може и на поща ..ще видим :)

Какво се очаква от 2013 г.
21.февруари - Парти в клуб Фенс. Отново затворено само за нас си (със вход) като ще има покани за гости ако е нужно. Бандата се доуточнява поради някои критики от миналата година.
22. Март Световен ден на водата. Отразяваме си го ние но ако им възможност да направим някъде презентация ще се опитаме да я реализираме.
м. Юни има идея за събитие на р. Искър. След като се доуточня с някои партньори от други клубове и дейности ще преценим дали да го правим.
15 Юни - 7 Юли - Курс БКО. Тази година има ограничение от 10 човека + 2 ако са оборудвани и организаторите преценят че могат да поемат още хора.
Има инициатива да се пусне възможност хора от предишни курсове да посетят този с цел да помагат и да се включат в самия процес на обучение.
Идеята лично на мене ми хареса и препоръчвам на хора които не са от Софийската гилдия да се включат. Остана под въпрос дали ще е платено това и колко :)
6. Септември - Събор Бързи води. Тази година е петото издание но хората решиха да не го акцентираме под формата на юбилей или нещо подобно. Ако някой има идеи нека ги пусне тук или на пощата.

Нещо може и да съм пропуснал ... ама Графа и Йована писаха повече и ще допълнят

Това са основните неща но има още подробности и идеи които ще допълним във времето ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Събрание дейност 2013 г.

Post by graf_bezuhoff »

Че как можа да пропуснеш Отговорника на Харда. Мартин manel пое ангажимента почти доброволно да събере материалите за партито от всички, които желаят да участват с филми, снимки, презентации. Крайният срок за предаване на материалите е 15.02.2013.
Разгледахме и политиката за банерите, кой платил кой не и кога да ги спираме. Както и новата им цена за всички.
Курсът е без промяна в цената. Но ще трябва да купим няколко гребла - понеже не достигат и понеже имаме да възстановим 1-2.
За ползване на трасето от други клубове или дори само на вратичките въвеждаме такса - колкото банер за 1 година.
Тази година ще направим конкурс за дизайн на тазгодишните тениски. Победителят ще ни краси през цялата година, тъй като смятаме да имаме тениски още от пролетта.
В движение ще решаваме дейностите за Деня на водата, където сме закъснели и за организиране и за спонсори, както и евентуални съвместни мероприятия, спонсорирани от Софийска вода.
За Управителния съвет все още се търсят млади, неангажирани и мотивирани каякари и каякарки, които да подкрепят Манчо в бъдещите яростни схватки с институциите и с вътрешната опозиция.
Това мога да добавя от моите записки
User avatar
manel
Posts: 191
Joined: 07 Sep 2009, 11:01
Location: София
Contact:

Re: Събрание дейност 2013 г.

Post by manel »

Кой беше нагърбен миналата година с моята задача, да почерпя малко информация от него.
Life is simple eat, sleep, play waterpolo
Locked