2011

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: 2011

Post by minimiro »

студено, студено колко да е студено..... кат гледам как ударно текнаха северния склон......

от 5 та на 32 кубика си не е майтап рал'тата.....
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: 2011

Post by manev »

...тенкю за `арната Струма. Дано има и `арни снимки. Другата седмица е Чачи Феста, като в програмата ще се включат още рожденници...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: 2011

Post by minimiro »

Изкъртихме се просто :o
Вода бол....

видео и снимки суун
Philip
Posts: 115
Joined: 06 Dec 2007, 10:43
Location: София
Contact:

Re: 2011

Post by Philip »

Алоха на всички.Манчи писах на Албанеца да даде някво инфо за реките,или ако трябва да съм по точен да ни каже (ако е възможно) какви са нивата там в момента.Понеже миналият път спомена,че нивата са доста ниски реших да запитам.Опитвам се да се докопам до некви представители на гърците ако те имат контакти да ни кажат и за нива в Гърция.Ако имам някакви данни ще ви осведомя.Разбирам че в БГ некви снегове са паднали,това до колко ще се окаже печелившо за нас (демек ще можем ли да лъзнем нещо покрай тези снегове или те са незначителни).
Svetlio
Posts: 194
Joined: 05 Dec 2007, 21:07

Re: 2011

Post by Svetlio »

Гладна кокошка просо сънува маи
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: 2011

Post by manev »

Svetlio wrote:Гладна кокошка просо сънува маи
Да не брадясаш само на Аоос в неделя :)
Фильо вчера минаха едни Словаци през Струма и бяха тръгнали по нашите пътеки в Гърция. Като им преслушах инфото което имаха останах с впечатление че май само ние знаем в момента какво е положението там :) Така че ще се ослушваме тия дни и ще се импровизира в движение. Прогнозите за времето пак са бая криви...
Отделно от това възнамерявам да пречукам тебе или Влади заради това ча на някой от двамата му е хрумнала добрата идея да съхранява храна в каската ми дакато пътувахме. Още не мога да установя ...кашкавала или надениците са живяли вътре но резултата е налице ...
Муцев неможе да е ...щот той храна не бара ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: 2011

Post by manev »

това безводие категорично уби въображението ми и ще се радвам на някакви предложения. Дали пък да не вземем малко въжета и да видим в каньончето на р. Лебница какво има ?
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: 2011

Post by MILS »

Ей келешчета , 3 дни по 6 Май. Дали пак да не скокнем към Янина? Малко вална дъжд може да става.
Или пък някой друг район с подобаваща близост. Има рафт състезание в Ниш ама и там нямало вода.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: 2011

Post by manev »

Нивото на Арда се покачва, температурите падат а Никола Тръпчев гледа умислено колата си през прозореца. :neener:
Да питам дали ще има група за натам че с колегата ни излезе един спешен уъркшоп в Странджа планина и да знам как да се организирам ...
Ако няма вода поне да гръмнеме по нещо ...
Image
Image
така или иначе няма вода поне да се отдадем на любимото си хоби
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: 2011

Post by genius »

Аз съм за
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
Locked